Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Aktywny działacz KODu i Platformy Obywatelskiej Wojciech Winogrocki szefem biznesu w Wasilkowie

55 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 16:57

Nowoczesne a na Wojtachowskiej czuć

#42 ~gościówa~

~gościówa~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 19:37

Wytłumacz mi człowieku gdzie rolnik ma budować kurniki jak nie na wiosce.

Po za tym nie widziałeś chyba nowoczesnych kurników.

Gościu. Nie tak agresywnie. Na pustyni ma budować podpowiadam kretynom. Nie tylko widziałem ale czuję na co dzień. Zapraszam do Sochoni I Wólki. To nie rolnik tylko biznesmen. A kurczakami się zapchaj może cycki Ci urosną.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 21:14

Zapraszam do Sochoni I Wólki.

Sochonie i Wólka to wieś. Na wsi chowa się kury. Jeśli ci przeszkadza wyprowadź się do miasta.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 23:05

Masz rację kury takie łażące, rozgrzebujące, znosząc jaja a nie kurczaki tuczone na ubój. Wólka i Sochonie to wieś jedynie z względu na brak praw miejskich A ludzie żyją tu jak w miastach. Ferma i Sosenka.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 23:18

Chyba najbardziej przeszkadza, ze to nie rolnik - chłop tylko "biznesmen".
W tym jest problem. Zapewnia nam pożywienie, a przy okazji jeszcze się czegoś dorobił... "łajdak" jeden z drugim

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 10:28

Raczej takie inwestycje przeszkadzają w terenie mocno zabudowanym

#47 ~gościówa~

~gościówa~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 11:28

Chyba najbardziej przeszkadza, ze to nie rolnik - chłop tylko "biznesmen".
W tym jest problem. Zapewnia nam pożywienie, a przy okazji jeszcze się czegoś dorobił... "łajdak" jeden z drugim

Pożywienie po 3 zł za kilogram. Sama tablica Mendelejewa. Widać jedzenie kurczaków zdegenerowało komórki nerwowe. Myślenie przedszkolaka. Zazdroszczenie takiemu biznesmenowi to śmiech. Czemu oni ich nie jedzą? Śmierdzą? Sam się dorobił a innych pozbawia dorobku życia. Są pustynie podpowiadam. Precz z kurnikami.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 12:32

Gościu. Nie tak agresywnie. Na pustyni ma budować podpowiadam kretynom. Nie tylko widziałem ale czuję na co dzień. Zapraszam do Sochoni I Wólki. To nie rolnik tylko biznesmen. A kurczakami się zapchaj może cycki Ci urosną.

Pewnie wyprowadziłeś  się z miasta na wieś żeby zażyć zdrowego i czystego powietrza. 

I na swoje kilkaset metrów wymuskanego ogrodu wlejesz tyle chemii że rolnik opryska kilka hektarów. No ale ty jesteś w porządku bo to przecież twoje zapłacone.

Ekologia wg, Januszy.

Jak pasuje ci pustynia to jedź to oddychać powietrzem bez smrodu. 

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 12:40

Pożywienie po 3 zł za kilogram. Sama tablica Mendelejewa. Widać jedzenie kurczaków zdegenerowało komórki nerwowe. Myślenie przedszkolaka. Zazdroszczenie takiemu biznesmenowi to śmiech. Czemu oni ich nie jedzą? Śmierdzą? Sam się dorobił a innych pozbawia dorobku życia. Są pustynie podpowiadam. Precz z kurnikami.

Najpierw beczycie że żywność droga, jak jest tania też beczycie bo niezdrowa. 

Jeżeli kurczak z fermy kosztuje 3 zł za kg, to z hodowli domowej powinien co najmniej  20 zł, ilu jest takich co tyle zapłaci.

Po za tym w naszych marketach nie ma polskiego drobiu (lub jest niewiele), wy jecie tanie sprowadzane między innymi z Afryki, Polski drób jedzą Niemcy, bo jest lepszy.

#50 ~gościówa~

~gościówa~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 19:16

Najpierw beczycie że żywność droga, jak jest tania też beczycie bo niezdrowa. 

Jeżeli kurczak z fermy kosztuje 3 zł za kg, to z hodowli domowej powinien co najmniej  20 zł, ilu jest takich co tyle zapłaci.

Po za tym w naszych marketach nie ma polskiego drobiu (lub jest niewiele), wy jecie tanie sprowadzane między innymi z Afryki, Polski drób jedzą Niemcy, bo jest lepszy.

To czemu masz cycki większe niż Niemcy? Od kurczaków z Sochoni!!!

#51 ~gościówa~

~gościówa~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 19:20

Pewnie wyprowadziłeś  się z miasta na wieś żeby zażyć zdrowego i czystego powietrza. 

I na swoje kilkaset metrów wymuskanego ogrodu wlejesz tyle chemii że rolnik opryska kilka hektarów. No ale ty jesteś w porządku bo to przecież twoje zapłacone.

Ekologia wg, Januszy.

Jak pasuje ci pustynia to jedź to oddychać powietrzem bez smrodu. 

Ty nie masz ogrodu tylko balkon z pelargonią i lejesz te kipy ze słoika. Wieś zawsze miała najczystsze powietrze. dlaczego teraz tak nie jest. Bo jeden pseudorolnik kręci interes życia. Taki Janusz biznesu.

#52 ~karaś~

~karaś~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 20:48

Ty nie masz ogrodu tylko balkon z pelargonią i lejesz te kipy ze słoika. Wieś zawsze miała najczystsze powietrze. dlaczego teraz tak nie jest. Bo jeden pseudorolnik kręci interes życia. Taki Janusz biznesu.

na wsi powietrze jest zdrowsze dlatego że ludzie rzadziej okna otwierają :-)

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 18:44

To czemu masz cycki większe niż Niemcy? Od kurczaków z Sochoni!!!

Ja kurczaki i warzywa jem z własnego podwórka i pola. 

Wiem ile pracy kosztuje wyprodukowanie zdrowej żywności, ale wiem też ile nakładów wymaga rozkręcenie prawdziwego rol-biznesu. 

Jeżeli rolnik który ma ziemię na wsi nie może inwestować i rozwijać własnej działalności, bo kilku nieudaczników zamiast obrabiać ziemię dzieli ją na działki. To znaczy że coś jest nie tak. 

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 18:57

Zapraszam do pilenia, jak skończysz za tydzień dostaniesz premię. 

#55 ~gościówa~

~gościówa~
  • Goście

Napisano dziś, 09:09

Ja kurczaki i warzywa jem z własnego podwórka i pola. 

Wiem ile pracy kosztuje wyprodukowanie zdrowej żywności, ale wiem też ile nakładów wymaga rozkręcenie prawdziwego rol-biznesu. 

Jeżeli rolnik który ma ziemię na wsi nie może inwestować i rozwijać własnej działalności, bo kilku nieudaczników zamiast obrabiać ziemię dzieli ją na działki. To znaczy że coś jest nie tak. 

Działalność owszem ale nie śmierdząca. Dbajmy o tę przyrodę. Nie zakłócajmy ekosystemu. To obszar natura 2000. Fermy przemysłowe tylko na pustyni. Koniec kropka.

#56 ~gościówa~

~gościówa~
  • Goście

Napisano dziś, 09:11

Zapraszam do pilenia, jak skończysz za tydzień dostaniesz premię. 

Kury w Sochoniach oskub. Premia kilogram padłych kurczaków co dzień. Obiad dla Twojej rodziny. I cycki się żonie powiększą. Może usta też.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych