Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Aktywny działacz KODu i Platformy Obywatelskiej Wojciech Winogrocki szefem biznesu w Wasilkowie

55 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 15:20

W dniu dzisiejszym (26 czerwca 2019 r.) w Urzędzie Miejskim w Wasilkowie odbyło się spotkanie przedsiębiorców w ramach programu „Rada Przedsiębiorczości przy Burmistrzu Wasilkowa”. Ma on na celu rozwój współpracy Burmistrza i Gminy z firmami, podmiotami i mieszkańcami prowadzącymi czy też zamierzającymi prowadzić działalność gospodarczą na terenie naszej gminy.
„Jest dla mnie bardzo ważne - wspierać Wasze firmy i marki w dalszym rozwoju i osiąganiu sukcesów. Dzisiejsze spotkanie ma na celu poznać Państwa potrzeby i oczekiwania gdyż jest to podstawa wszelkiej współpracy. Liczę, że Rada Przedsiębiorczości będzie też służyć Państwu – abyście mogli poznać się, wymienić poglądy i doświadczenia, czy skonfrontować opinie na różne tematy. Jestem otwarty na wszelkie propozycje współpracy, które mają na celu wspieranie Waszej przedsiębiorczości, jak również rozwój Gminy Wasilków” - mówił Burmistrz.
Przewodniczącym Rady Przedsiębiorczości został Pan Wojciech Winogrodzki. Tak trzymaj Panie Ptyś!

#2 ~Wiesław~

~Wiesław~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 15:23

Czyli nasz burmistrz to Platforma Obywatelska?

#3 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 15:26

O dziś się obudziłeś?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 15:47

Brawo Brawo Brawo - Rada Przedsiębiorczości to najlepsze co mogli zrobić, pomagajcie sobie nawzajem.

#5 ~WooooW~

~WooooW~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 15:59

Nie no facet mnie naprawdę zadziwia. Ten kto wymyślił Radę Przedsiębiorczości ma głowę. Efekty to tylko kwestia czasu. Pan Winogrodzki to jedna z najmadrzejszych osób w gminie, bardzo żałuję ze nie ma go w radzie, podniosły bardzo bardzo niski poziom kultury zwłaszcza i merytorycznego przygotowania.

#6 ~karpatka~

~karpatka~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 16:04

Ja pierdziele a kawa i ciastka były?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 16:08

Z mechatroniki chyba

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 16:26

Brawo Panie Luckiewicz. Przedsiębiorcy to sól każdej gminy, prawie w każdej pomijani przy strategiach rozwoju. Panie Wojciechu życzę powodzenia i niech Pan przeniesie biznes do naszej gminy. Będzie raźniej mieć takiego przedsiębiorcę wśród swoich.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 16:30

Przeniesie a zwolniony z podatków

#10 ~Gośc~

~Gośc~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 16:33

Wszystkich powinni zwalniać przez okres 2-3 lat środki inwestycyjne i de minimum. Ogromne brawo za upodmiotowienie przedsiębiorców. Rzadko kto tak działa.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 16:39

Zobaczymy czy będziesz chwalił za rok jak dalej biznes będzie niszowy

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 16:55

Wiesz tu już teraz liczy się Jego inicjatywa i kreatywność. Bezkosztowo przybyli ludzie i a nuż komuś przyjdzie do glowy genialny pomysl. Rada przedsiebiorczosci jest tym czym w zamysle powinna byc rada gminy. Tylko w radzie gminy nie ma kapitalu intelektualnego a przedsiebiorcy najczesciej nim kipią. Pomysly na udany rozwoj zazwyczaj pochodza od przedsiebiorcow i chyba juz nasz burmistrz zauwazyl ze w radzie gminy nie ma co na to liczyc.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 17:20

Nie pocieszasz radnych z klubu Ptysia a inni mam nadzieję, że widzą takie traktowanie i będą mieli swoje zdanie i nie będą realizować jego zachcianek

#14 ~PouliPouli~

~PouliPouli~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 17:54

Panie Wojciechu, życzę powodzenia, może Pan się wypowie jakie widzi Pan perspektywy współpracy z IM w ramach rady przedsiębiorczości?

#15 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 17:58

A moim zdaniem zarówno radni jak i przedsiębiorcy są w porządku. Nie ma co oczekiwać od radnych ze się będą znali na samorządzie jak spotykają się raz w miesiącu na sesji a przez cały miesiąc robią swoje zadania i nikt ich nie widzi.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 18:22

To prawda, Ja do radnych nie miałbym pretensji. Radnych widzisz na sesji, a przez cały miesiąc hamują w swoich robotach, co jest zrozumiałe. Czy widzisz gdzie indziej w innych miastach jakichś znanych radnych? Każdy zna swojego radnego na kogo głosował. Ja kojarzę pana Kozłowskiego i Poltoraka i panią Anię Pszczolke Ale to dlatego ze oni są już któryś tam raz.

#17 ~Gośći~

~Gośći~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 18:28

I jak Cię teraz reprezentują?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 19:41

Bardzo dobrze reprezentuje mnie jeden radny.

#19 ~bora~

~bora~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 20:00

I jak Cię teraz reprezentują?

Pan Wojciech Winogrodzki teraz reprezentuje KOD - Konkretną Organizację Dobroczynną gospodarce Wasilkowa.

Stary KOD pod skrzydlami PO zbankrutował.

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 20:10

Pan Wojciech jest fajnym gościem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych