Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

akomed

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~niezadowolona~

~niezadowolona~
  • Goście

Napisano 24 październik 2011 - 19:17

moim zdaniem ostatnimi czasy jakość usług w Akomedzie zamieniła się na ilość {więcej pacjętek więcej kasy }kiedyś bylo tak oczywiście teraz oczywiście że nie

#2 ~młoda~

~młoda~
  • Goście

Napisano 25 październik 2011 - 08:07

no to jest prawda ali to teraz biznesmen i co tam jeszcze do pracy chodzi po kasę, kiedyś był miły starał się a teraz....( klient = kasa) ,pielęgniarka zamyka sobie przychodnie 30 minut wcześniej, albo sprząta i nie może wypisać recepty bo juz zamknięte, a na drzwiach pisze ze jeszcze 30 minut powinno być czynne, słaba ta przychodnia naprawdę słaba. Ale hobby Alego ważniejsze. Ja już zmieniłam lekarza na szpitalnego i jestem zadowolona.

#3 ~ONA~

~ONA~
  • Goście

Napisano 25 październik 2011 - 08:25

ja bylam bardzo zadowolona z wizyt w Akomedzie, co prawda u dr Krupowicza

#4 ~jaki~

~jaki~
  • Goście

Napisano 25 październik 2011 - 09:02

jakie ali ma hobby?

#5 ~obserwatorka~

~obserwatorka~
  • Goście

Napisano 25 październik 2011 - 09:32

30 cm w zimnej wodzie !!!!

#6 ~kaska~

~kaska~
  • Goście

Napisano 25 październik 2011 - 09:50

a jak dla mnie niema sobie równych pozatym nigdy nietrafiło mi sie żeby zamknieto mi tam przed nosem nawet zostaja poki nie załatwią sprawy wiec niewiem poco te oszczerstwa.

#7 ~akomed~

~akomed~
  • Goście

Napisano 25 październik 2011 - 11:35

no i napisała pielęgniarka to co wiedziała...

#8 ~ewasłomianykapelusz~

~ewasłomianykapelusz~
  • Goście

Napisano 25 październik 2011 - 11:46

AKOMED był, jest i zawsze będzie przyjazny pacjentkom :)

#9 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 25 październik 2011 - 11:51

no ja tez mam takie wrażenie ze ida na ilość a nie na jakość....

#10 ~buba~

~buba~
  • Goście

Napisano 25 październik 2011 - 11:52

Jakiekolwiek niedociągnięcia należy natychmiast zgłaszać do Pana Radnego Jarosława Hołowni. Napewno pomoże, bo jest skuteczny, uczciwy i dba o mieszkańców.

#11 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 25 październik 2011 - 18:09

czy to prawda ze nie przyjmują już na kasę chorych? czy wszystkie wizyty już są płatne? tak już zostanie?

#12 ~gabrys~

~gabrys~
  • Goście

Napisano 26 październik 2011 - 12:21

tak limit został wyczerpany z NFZ przedostatnią osoba ktorej zagladał do pochwy byłam ja na fundusz !!!!

#13 ~little_black22~

~little_black22~
  • Goście

Napisano 26 październik 2011 - 19:40

Ja również uważam, że jakość usług spadła i chodzi między innymi o kasę:-(
Byłam w końcówce ciąży i pod koniec wizyty poprosiłam o zwolnienie, na to otrzymałam odpowiedź: Trzeba było mówić wcześniej bo już teraz to nie mam jak. Po tym incydencie postanowiłam zmienić klinikę na jedną z białostockich. Tam sam lekarz zaproponował mi odpoczynek od pracy. W nowej Klinice poproszono mnie o moje wyniki badań. W rejestracji Pani niechętnie skserowała mi kilka ostatnich, bo ,,Po co komu moje wszystkie badania???''. Poza tym jakość ksera pozostawiam bez komentarza - przemilczałabym słabą jakość druku, ale pogniecione kartki?? - wstyd mi było dawać coś takiego lekarzowi.
Jestem bardzo zadowolona z Kliniki w Białymstoku i jestem już mamą prawie 3-miesięcznego chłopca ;-)

pozdrawiam

little_black22

#14 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 28 październik 2011 - 15:00

ja obie ciaze prowadzilam u dr.Allego i bylam bardzo zadowolona:)

#15 ~Amator~

~Amator~
  • Goście

Napisano 28 październik 2011 - 15:03

Dziewczyny, ja tam żadnym fachowcem nie jestem ale mogę rzucić okiem.

#16 ~młoda~

~młoda~
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 11:13

Równiez nie jestem zadowolona z uług Akomedu a szczególnie dr. Omachel i dr. Krupowicza ,który potrafi być naprawde niewychowany i chamski. Patrza jedynie na swoje dobro a pacjentka jest mało wazna no ale moze gdybym była tam za kaske to był bardziej miły. Jakosc usg daje wiele do zyczenia a kosztuje juz 70 zl.Lepiej zawitac w Białymstoku i zroobic w 3D lub 4D. dr. Omachel straszy pacjentki, ze dziecko jest uposledzone gdzie rodzi sie z 10 punktami ,a wiec niech jeszcze sie douczy albo usg czas zmienic po co stresowac ciężarna?Dr. Ali jest w porzadku choc moze jak do kogo ale słychac było ostatnio o dziecku urodzonym bez oczu lub dziecku z toksoplazmoza . W zyciu nie pójde wiecej do Krupowicza albo Omachel .

#17 ~Eryk~

~Eryk~
  • Goście

Napisano 04 maj 2013 - 09:47

Byłam w końcówce ciąży i pod koniec wizyty poprosiłam o zwolnienie, na to otrzymałam odpowiedź: Trzeba było mówić wcześniej bo już teraz to nie mam jak. Po tym incydencie postanowiłam zmienić klinikę na jedną z białostockich. Tam sam lekarz zaproponował mi odpoczynek od pracy.

Ja to bym Cię z pacy zwolnił po tym incydencie. Ciąża to nie choroba. Najpierw kombinujecie jak tu sobie załatwić zwolnienie lekarskie potem narzekacie, że ciąża dla pracvodawcy to problem. Szkoda, że nie piszesz nazwiska tego geniusza, który sam proponuje zwolnienia, następny do wywalenia na zbity pysk!

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2013 - 11:11

Ja to bym Cię z pacy zwolnił po tym incydencie. Ciąża to nie choroba. Najpierw kombinujecie jak tu sobie załatwić zwolnienie lekarskie potem narzekacie, że ciąża dla pracvodawcy to problem. Szkoda, że nie piszesz nazwiska tego geniusza, który sam proponuje zwolnienia, następny do wywalenia na zbity pysk!

Czyżby pan Estrada

#19 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 19:11

Chodzę do akomedu niewiele czasu, żeby doradzić, który lekarz jest najlepszy, ale mogę napisać kilka słów o paniach pracujących w recepcji. Moim zdaniem minęły się z powołaniem, ponieważ mają gburowate nastawienie do osoby, która zdążyła tylko otworzyć drzwi i nie daj Bóg będzie coś od nich chciała. Trudno dostać od nich jakąkolwiek informację i się dogadać. Czasami nawet trudno zapisać się na kolejną wizytę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych