Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

AKADEMIA SUKCESU

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jancio Wodnik~

~Jancio Wodnik~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 17:50

Czy ktoś tam pracował jako nauczyciel i może coś napisac na temat pracy tam? Jakoś mam rażenie, że dyrektorka kręci. Proszę o rady.

#2 ~aaaaa~

~aaaaa~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 18:10

Akademia Sukcesu realizuje projekty osobom bezrobotnym z funduszy UE.Więc nie wydaje mi się żeby kręcili bo ze wszystkiego muszą się rozliczyc,

#3 ~on.~

~on.~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2018 - 18:45

nie polecam pracy w Akademii Sukcesu w Białymstoku.

Bałagan organizacyjny ze strony Szkoły, a zwalą winę na nauczyciela a i nie zapłacą jeszcze.

Teraz rozumiem stwierdzenia uczniów / słuchaczy, że w każdym semestrze jest inny nauczyciel z danego określonego przedmiotu. Po prostu jak nauczyciel zobaczy ten "bałagan" to ucieka

#4 ~zniesmaczony~

~zniesmaczony~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2018 - 20:06

W akademii sukcesu w Białymstoku panuje bałagan. Dyrekcja nie jest zainteresowana poziomem nauczania słuchaczy. Nie istnieją rady pedagogiczne ani plan zajęć ułożony z odpowiednim wyprzedzeniem lekcji. Za każde zwrócenie uwagi na panujący tam chaos, straszy się nauczycieli potrąceniami z żenująco i tak niskiej pensji. Zmiana nauczycieli w każdym semestrze, ogromne problemy z uzyskaniem wypracowanego wynagrodzenia. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#5 ~ggg~

~ggg~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2018 - 22:55

Ja w policealnych wykładam u nich ponad 5 lat. Tylko raz były problemy z płatnościami. Oprócz mnie wszyscy na tym kierunku też wykładaja po kilka lat.

#6 ~o.n.~

~o.n.~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2018 - 17:24

Ja w policealnych wykładam u nich ponad 5 lat. Tylko raz były problemy z płatnościami. Oprócz mnie wszyscy na tym kierunku też wykładaja po kilka lat.

"na tym kierunku" - czy w postach powyżej było coś o konkretnych kierunkach czy o konkretnej szkole?

#7 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 08:12

Problem z odzyskaniem pieniędzy za wynagrodzenie. Nie polecam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych