Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Agresja mieszkańców Hajnówki wobec żołnierzy wyklętych

• Zamknięty Temat jest zamknięty
172 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2018 - 14:55

Wstydzisz się Białoruskiego pochodzenia?

Jestem Polakiem i katolikiem, więc pytam czy mi każesz nazywać debiIami moich rodaków - Polaków.

#102 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2018 - 22:55

Urodziłem się w Polsce, uczyłem się w polskiej szkole, mówię i piszę po polsku. Czuję się Polakiem.

Los mojej Ojczyzny nie jest mi obojętny i dlatego nie rozumiem dlaczego opluwacie się wzajemnie.

#103 ~Polak~

~Polak~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 04:10

Jestem Polakiem i katolikiem, więc pytam czy mi każesz nazywać debiIami moich rodaków - Polaków.

Tobie już dziękuję nie mam ochoty z tobą rozmawiać

#104 ~wania z moskwy~

~wania z moskwy~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 05:21

Dlaczego "niektórzy" mieszkańcy Hajnówki tak agresywnie reagują na próby upamiętnienia żołnierzy wyklętych? Jak się wam nie podoba Katolicyzm i polska to jedźcie na białoruś albo do putina.

Teraz nie trzeba jechać i prosić. Putin sam wyśle zielone ludziki bez zaproszenia i wyzwoli. :D :lol:

#105 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 05:24

Urodziłem się w Polsce, uczyłem się w polskiej szkole, mówię i piszę po polsku. Czuję się Polakiem.

Los mojej Ojczyzny nie jest mi obojętny i dlatego nie rozumiem dlaczego opluwacie się wzajemnie.

Uczę się z LO z językiem białoruskim. Czuję sie jak u Łukaszenki, swobodnie dyszę...... :D

#106 ~hajnowiec~

~hajnowiec~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 05:29

„Burego” Rajsa Romualda – równie jak ona psychopaty, który to siedzą przy śniadaniu i żrąc sporządzoną mu przez gospodarzy jajecznicę, kazał zastrzelić przechodzącą przez wieś osobę, a gdy podwładny zaproponował, że puści się te osobę, jak będziemy odchodzili… odłożył łyżkę, wyjął pistolet i na miejscu zastrzelił te osobę, po czym usiadł i jadł dalej jajecznice… A o skakaniu i tańcach na ciałach pomordowanych, to już chyba będzie przesada wspominać, wszak, to bahatttyrrry, no, ale już o takim czymś … jak 42 stronicowa prośba do UB o współpracę, to już zupełna przesada, wszak to bohhhatyrrrr niezwyciężony…. Następnie „Łupaszki – Zygmunta Szyndzielarza, że o „Rekinie” – Chmielowskim również nie wspomnę, bo i po co wspominać spalenie kilku wsi białoruskiej ludności i 28 zamordowanych wozakach tejże narodowości – byłoby przesadą… No, a ona – co z upodobaniem ucinała męskie narządy płciowe brzytwą schwytanym żołnierzom i milicjantom… ku uciesze zachlanej samogonem resztej gawiedzi… pozdrawiam cenzure i zycze ze swietami, aby znalazla okruchy sumienia i nieco checi do pracy, aby rzetelnie poznala tamte dzieje, zanim cokolwiek ma usuwac...

za takie 'zasługi' trudno polubić :lol:

#107 ~Kot~

~Kot~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 05:52

Nadal siejecie propagandę jak dawniej zniekształcacie historię Polski tak jak za dawnych lat bywało nikt wam już nie wierzy Bury został zrehabilitowany uniewinniony a to co piszesz o tych przebierańcach to jest wymysł komuchów

#108 ~Zielony gawron~

~Zielony gawron~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 05:58

Uczę się z LO z językiem białoruskim. Czuję sie jak u Łukaszenki, swobodnie dyszę...... :D

Dyktator Łukaszenko da ci gorełki i sała jedż do niego a może jeszcze cebuli doda :D

#109 ~Kot~

~Kot~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 06:01

Teraz nie trzeba jechać i prosić. Putin sam wyśle zielone ludziki bez zaproszenia i wyzwoli. :D :lol:

A ciebie ktoś tu więzi nikt was nie chce nawet Putin :D  :D  :D

#110 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 06:11

Nadal siejecie propagandę jak dawniej zniekształcacie historię Polski tak jak za dawnych lat bywało nikt wam już nie wierzy Bury został zrehabilitowany uniewinniony a to co piszesz o tych przebierańcach to jest wymysł komuchów

Właśnie przez tych "komuchów" został zrehabilitowany.

#111 ~Kot~

~Kot~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 06:22

Właśnie przez tych "komuchów" został zrehabilitowany.

Naucz się prawdziwej historii a potem oskarżaj marsz i tak się odbędzie tu jest Polska i nikt nie ma prawa zabraniać a na pewno nie taki propagandysta jak ty

#112 ~Polak~

~Polak~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 07:26

Nauczyłeś  się  wierszyka zza młodu na pamięć i klepiesz go przez całe swoje życie nie znając prawdy może trzeba uświadomić Polaków jak Białoruskie chłopy z pobliskich wiosek współpracowali z NKWD wydając na  śmierć Polaków walczących po wojnie o wolną Polskę a nawet w bestialski sposób mordując

#113 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 07:27

Naucz się prawdziwej historii a potem oskarżaj marsz i tak się odbędzie tu jest Polska i nikt nie ma prawa zabraniać a na pewno nie taki propagandysta jak ty

To nie jest historia, a współczesność, sprawdź kto rządził w 1995 roku (rehabilitacja Burego) i kto był ministrem sprawiedliwości, a marsz mnie nie obchodzi.

#114 ~Polak~

~Polak~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 07:37

To nie jest historia, a współczesność, sprawdź kto rządził w 1995 roku (rehabilitacja Burego) i kto był ministrem sprawiedliwości, a marsz mnie nie obchodzi.

Marsz cię nie obchodzi i bardzo dobrze bo nie powinien cię obchodzić

#115 ~Polska to nie wy~

~Polska to nie wy~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 08:07

Nikt w miarę wyedukowany w takich marszach nie chodzi, bo wie jak było naprawdę. A łykacie tę onrowską propagandę jak pelikany.

#116 ~Zielony gawron~

~Zielony gawron~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 08:13

Nikt w miarę wyedukowany w takich marszach nie chodzi, bo wie jak było naprawdę. A łykacie tę onrowską propagandę jak pelikany.

Cała Polska chodzi i będzie chodzić chyba z twoją edukacją coś nie tak

#117 ~pelikany i jelenie~

~pelikany i jelenie~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 09:00

Jak 80 osób to cała Polska, to z twoją edukacją jest coś nie tak.

#118 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 09:19

Wypraszam sobie! Pochodzę z patriotycznej polskiej rodziny. Jeden z moich dziadków walczył w Legionach Piłsudskiego i został ranny podczas wojny 1920 roku. Drugi dziadek należał do AK i działał w partyzantce. Był prawdziwym żołnierzem, bo wykonał rozkaz dowódcy z 19 stycznia 1945. Zobowiązano go jednak do ukrycia broni i radiostacji, co wykonał i za co - po donosie jednego z sąsiadów - dostał wyrok 9 lat więzienia. I chociaż dobrze wiedział, kto go wydał, to nigdy nie szukał zemsty. Jedynie ręki temu człowiekowi już więcej nie podał.

Żaden z moich dziadków nie działał samowolnie i nigdy nie podniósł ręki cywila. Tacy są prawdziwi bohaterowie i tacy są prawdziwi żołnierze. Bury był zwyczajnym mściwym bandytą, a może nawet psychopatą. Bo nikt normalny nie zabijałby dzieci.   

#119 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 11:28

Dyktator Łukaszenko da ci gorełki i sała jedż do niego a może jeszcze cebuli doda :D

Wysiedlenie z kraju własnych obywateli ponieważ są innej narodowości lub wyznania, we współczesnym cywilizowanym świecie rzecz bez precedensu. Dla Polski oznaczałoby to wypad z NATO i UE, koniec dotacji, obowiązek wizowy do całej Europy, zamknięty rynek pracy, powrót do domu kilku milionów obywateli - wściekłych i sfrustrowanych, ponieważ zdążyli liznąć godziwych zarobków w euro i względnej stabilizacji. A winnych, czyli Żydów i Ruskich brak, czyli pora wziąć się za własne łby. W dodatku po jednej stronie Niemcy z całkiem zasadnymi pretensjami do swoich wschodnich ziem, po drugiej Rosja z bezzasadnymi, acz nieśmiertelnymi zakusami do wszystkiego, co przylega do rosyjskich granic. A pośrodku polski żołnierz - owszem, waleczny, bohaterski, lecz przy dysproporcjach w uzbrojeniu znacznie większych niż w 1939-ym, raczej bez szans w jakiejkolwiek konfrontacji. Niemożliwe? Dopóki J. Kaczyński trzyma to wszystko w garści raczej niemożliwe. Niestety, Prezes nie jest wieczny.

#120 ~Zielony gawron~

~Zielony gawron~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 11:33

Wypraszam sobie! Pochodzę z patriotycznej polskiej rodziny. Jeden z moich dziadków walczył w Legionach Piłsudskiego i został ranny podczas wojny 1920 roku. Drugi dziadek należał do AK i działał w partyzantce. Był prawdziwym żołnierzem, bo wykonał rozkaz dowódcy z 19 stycznia 1945. Zobowiązano go jednak do ukrycia broni i radiostacji, co wykonał i za co - po donosie jednego z sąsiadów - dostał wyrok 9 lat więzienia. I chociaż dobrze wiedział, kto go wydał, to nigdy nie szukał zemsty. Jedynie ręki temu człowiekowi już więcej nie podał.

Żaden z moich dziadków nie działał samowolnie i nigdy nie podniósł ręki cywila. Tacy są prawdziwi bohaterowie i tacy są prawdziwi żołnierze. Bury był zwyczajnym mściwym bandytą, a może nawet psychopatą. Bo nikt normalny nie zabijałby dzieci.   

Teraz to wy wszyscy Polacy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych