Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Adopcja

adopcja radio audycja otoczenie wychowanie

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Daruśka

Daruśka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 17 luty 2016 - 13:45

Wczoraj wieczorem słuchałam audycji w polskim radiu dzieciom (strefa rodzica) o adopcjach, a właściwie to były historie rodzin adopcyjnych: opowiadali o pierwszym spotkaniu w osrodku adopcyjnym, o tym jak zareagowali na wiesc o tym, ze zostali zaakceptowani, jak rozmawiac z otoczeniem o adopcji. Dzwoniła dorosla kobeta, ktora byla adoptowana. Tak jakoś ten temat nie moze mi wyjsc z głowy, bo ja nie mam w swoim otoczeniu takich przypadków, nie znam ludzi adopotowanych, nie znam nikogo kto adopotowal dziecko. A jak to jest u Was? 

#2 Ferro

Ferro

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 17 luty 2016 - 17:04

Znajomi adoptowali dwójkę dzieci. Powiem Ci, że byłam w ciężkim szoku jak się dowiedziałam, bo dzieci są tak do nich podobne, że w życiu by mi przez myśl nie przeszło, że dziewczynki nie są ich. Planowali adoptować jedno dziecko, ale któregoś dnia dostali telefon z informacją, że ich córka ma kilkudniową siostrę, która właśnie trafiła do ośrodka - nie wahali się ani chwili. Są bardzo szczęśliwą rodzinką :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: adopcja, radio, audycja, otoczenie, wychowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych