Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

101 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gosć~

~Gosć~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 11:19

Rostowski, Waltz, Boni, Pitera, Lewandowski, Kidawa, jedna nacja antypolska zaatakowała Polaka Andruszkiewicza, bo facet ma jaja i rozum i potrafi mówić o nich prawdę. Brawo p. Andruszkiewicz, takich Polaków ja szanuję.

Facet z Grajewa jest prostackim ignorantem  zaciągającym śledziem, który jednego zdania nie potrafi powiedzieć w poprawnym języku polskim. Nie zna polskiej historii, sprzyja otwarcie skrajnym organizacjom o podłożu faszystowkim, nie ma prawa jazdy a chce kierować ministerstwem cyfryzacji...Jak donoszą nie odróżnia telefonu od tableta, zmienia partie polityczne jak rękawiczki w pupie mając swoich wyborców. 

Należy do "plejady" polityków podlaskich, których wstydzić się będą nawet nasze wnuki. Jest słabo wykształcony, pozbawiony zdolności uczenia się, za to krzykliwy, swarliwy i pobudzony. W sam raz na prawego i sprawiedliwego wiceministra.

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 11:37

A Toma Cimoch i młody Truska nadal kapusiami, a takie zaplecze  tatusiowe  i ze strony służb, farmazonów kodów i innych odchodów TFU.

#63 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 11:38

Bardzo mi przykro z tego powodu, i jestem zażenowany tą sytuacją. Andruszkiewicz Mi zawsze pozostaniesz kompketym imbecylem.

#64 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 11:40

Facet z Grajewa jest prostackim ignorantem zaciągającym śledziem, który jednego zdania nie potrafi powiedzieć w poprawnym języku polskim. Nie zna polskiej historii, sprzyja otwarcie skrajnym organizacjom o podłożu faszystowkim, nie ma prawa jazdy a chce kierować ministerstwem cyfryzacji...Jak donoszą nie odróżnia telefonu od tableta, zmienia partie polityczne jak rękawiczki w pupie mając swoich wyborców.
Należy do "plejady" polityków podlaskich, których wstydzić się będą nawet nasze wnuki. Jest słabo wykształcony, pozbawiony zdolności uczenia się, za to krzykliwy, swarliwy i pobudzony. W sam raz na prawego i sprawiedliwego wiceministra.

jestes Pan idiotą i tyle

#65 ~Gosć~

~Gosć~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 11:42

jestes Pan idiotą i tyle

Facet z Grajewa jest prostackim ignorantem zaciągającym śledziem, który jednego zdania nie potrafi powiedzieć w poprawnym języku polskim. Nie zna polskiej historii, sprzyja otwarcie skrajnym organizacjom o podłożu faszystowkim, nie ma prawa jazdy a chce kierować ministerstwem cyfryzacji...Jak donoszą nie odróżnia telefonu od tableta, zmienia partie polityczne jak rękawiczki w pupie mając swoich wyborców.

#66 ~Gosć~

~Gosć~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 11:46

A Toma Cimoch i młody Truska nadal kapusiami, a takie zaplecze  tatusiowe  i ze strony służb, farmazonów kodów i innych odchodów TFU.

Poczytaj Biały Stoku komentarze w sieci na temat tego ignoranta z Grajewa!!!! Tam prawie nie ma pozytywów a rówieśnicy nicnieroba "wiceministra" aż kipią ze złości na ekwilibrystykę, którą ten prawy, pobożny i sprawiedliwy wyczynia.

To dobry przykład jak nie należy w życiu postępować i mam nadzieję, że polska młodzież zapamięta tego cudaka na resztę swojego i swoich dzieci, życia.

#67 ~ttttt~

~ttttt~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 11:47

giiieeeniusz, IQ wypisane na twarzy

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 11:47

POchwalcie się swoimi !

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 11:50

POchwalcie się swoimi !

Teraz jest czas chwalenia się twoimi!!!!!!

Czyli prawymi i sprawiedliwymi!!!!!

Takimi potomkami Czapajewa

Jak "wiceminister" cyfryzacji  z Grajewa.

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 11:51

Już POpuszczają PO nogach :D

#71 fan

fan

VIP

• Użytkownicy
  • 7562 postów

Napisano 01 styczeń 2019 - 11:55

Pierwszy narodowiec w rządzie.
Pierwsza przedszkolanka i modelka w NBP.
Pierwszy syn PiS w Banku Światowym.
Pierwszy syn PiS w banku krajowym.
Pierwszy aptekarz i Harry Potter w MON.
Otwieranie zawodów Gowina działa. Wielka deregulacja, kuźnia talentów. Teraz czekamy, aż na ministra kultury wezmą drugiego grajewiaka - Niecika.

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 11:56

Bardzo mi przykro z tego powodu, i jestem zażenowany tą sytuacją. Andruszkiewicz Mi zawsze pozostaniesz kompketym imbecylem.

Zapultał się  kubuś  imbecylik

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 11:59

Rety toć un nie pederasta jak fan, cryo i reszta tfu.

#74 ~Gosć~

~Gosć~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 12:00

Pierwszy narodowiec w rządzie.
Pierwsza przedszkolanka i modelka w NBP.
Pierwszy syn PiS w Banku Światowym.
Pierwszy syn PiS w banku krajowym.
Pierwszy aptekarz i Harry Potter w MON.
Otwieranie zawodów Gowina działa. Wielka deregulacja, kuźnia talentów. Teraz czekamy, aż na ministra kultury wezmą drugiego grajewiaka - Niecika.

Plotka mówi, że po Andriuszy (wice-cyfryzacji) posadę w rządzie w randze wiceministra żeglugi śródlądowej obejmie poseł z Sokółki (który miał wykończyć PSL), gdyż był on kierownikiem basenu.

#75 ~Gosć~

~Gosć~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 12:08

"Moim zadaniem będzie przede wszystkim synchronizacja działań między parlamentem a Ministerstwem Cyfryzacji, dlatego, że jestem sekretarzem stanu, a jednocześnie posłem, co powoduje, że mogę mocno lobbować na rzecz ustaw, dobrych ustaw, które wychodzą z Ministerstwa Cyfryzacji, aby były przyjmowane w polskim parlamencie. W tej materii będzie realizowane głównie moje zadanie w kontekście wspierania ministra cyfryzacji Marka Zagórskiego - podkreślił Andruszkiewicz."

Co za ściema z tym lobbowaniem w sejmie!!!!!! Po co lobbować za ustawami w sejmie skoro rząd ma większość za sobą? Ten chłoptaś z Grajewa nie tylko nie rozumie sytuacji to jeszcze wciska ludziom ciemnotę jak na prawdziwego lenia i nicnieroba przystało!!!!

Patrzcie i uczcie się jak młody janczar wije sobie ciepłe gniazdko, w którym nicnierobienie będzie ciężką pracą polegającą na lobbowaniu tego co jest  dawno wylobbowane.

#76 ~Ewa K.~

~Ewa K.~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 12:13

Słuchajcie Pisowcy i inni durni narodowcy! To nie jest wasz kraj i nigdy nie będzie. Wjedźcie stąd bo tylko przynosicie wstyd Polsce. Nikt was tu nie chce.

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 12:19

Trza  ogłosić protest , koszulki z napisami konstytucja. parasolki czarne i kolorowe  kodowcy ormowcy , farmazony. sędziowie tuleje gersdorfy  wiertarki szlifierki smartfony i kutafony  kijowski schetyny i wszelkie ich POpłuczyny  stańmy do aaa pppelu i POpełnijmy zbiorowe  SE   PUKU  paluszkami w swoje małe czółka.

#78 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 12:31

Serdecznie gratuluje premierowi nowego ministra A. Andruszkiewicza. Jako poseł który nie ma prawa jazdy wziął z sejmu 40 tys zł na paliwo.
**Jest prawy i sprawiedliwy. Na pewno się u was odnajdzie.**

#79 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 12:31

... POpełnijmy zbiorowe  SE   PUKU  paluszkami w swoje małe czółka.

zaczynaj, ty pierwszy

#80 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 12:33

Już POpuszczają PO nogach :D

tak bardzo ze zaczynaja dawac nazioli do rzadu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych