Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2016 - 16:40

Dobra decyzja biuro powinno być otwarte

#2 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2016 - 16:44

Brawo dobra decyzja biuro powinno być otwarte

#3 ~feliz~

~feliz~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 00:00

To ten od pomysłu nadawania pociągom nazw tylko polskiego pochodzenia? A przecież sam ma imię semickie, a nazwisko białoruskie. Nie pojmuję.

#4 ~mklop~

~mklop~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 06:45

potrzeba kogoś do czarnej roboty

taki narodowiec to niech zatrudni i płaci

a nie praktyki za darmo robota

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 15:58

potrzeba kogoś do czarnej roboty

taki narodowiec to niech zatrudni i płaci

a nie praktyki za darmo robota

Nie będzie to chyba takie proste, bo kandydat zapewne będzie musiał posiadać odpowiednie poglądy polityczne. Znaczy się tylko swoi, tworzy sobie komitet wyborczy, może chce startować na prezydenta.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 20:39

praktyka ciekawa, można dużo nauczyć się, jeżeli student naprawdę chciałby skutecznie załatwić jakiś problem zgłaszających się ludzi. 

#7 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2017 - 10:49

wielka wara nawet po polsku nie umie się wysłowić sprzedawczyk

#8 ~gosciu~

~gosciu~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2017 - 11:35

wstyd mi jest jak oglądam pis info i ten człowiek się wypowiada. Wstyd przynosi naszym terenom. Mają nas za ciemniaków, buraków i ksenofobów  przez takich jak on agresorów. On jest jak białoruski urzędnik od Łukaszenki. Narodowościowiec wielki. Nie mają szacunku do starszych, do autorytetów, za co nas w świecie znali to oni niszczą i ośmieszają. WSTYD Panie wstyd. A tacy później napuszczają .i i będą cmentarze żołnierzy ruskich likwidowali m.in. w Maciejczycach.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2017 - 14:23

wstyd mi jest jak oglądam pis info i ten człowiek się wypowiada. Wstyd przynosi naszym terenom. Mają nas za ciemniaków, buraków i ksenofobów  przez takich jak on agresorów. On jest jak białoruski urzędnik od Łukaszenki. Narodowościowiec wielki. Nie mają szacunku do starszych, do autorytetów, za co nas w świecie znali to oni niszczą i ośmieszają. WSTYD Panie wstyd. A tacy później napuszczają .i i będą cmentarze żołnierzy ruskich likwidowali m.in. w Maciejczycach.

Nie wstydz się bądż rycerzem z POdniesioną  wiedzą. Do szkoły!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: andruszkiewicz, ciocia, homo, park, wc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych