Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Irena~

~Irena~
 • Goście

Napisano 15 listopad 2012 - 10:09

W Bielsku w czasie wojny nie zabito zadnego Polaka ?
O morderstwach Polaków przez Zydów - cisza. Konończukowi płacą za te hece
9 marca 1936, wczesnym rankiem doszło do pierwszego drobnego incydentu. Żydowscy kupcy przewrócili i uszkodzili kram polskiego czapnika, który zajął miejsce ich kolegi. Zwaśnionych rzemieślników natychmiast uspokoiła policja, wyznaczając im ściśle określone miejsca. Około godziny 15, przed straganem żydowskiego piekarza pojawił się chłopski sprzedawca, członek Stronnictwa Narodowego Józef Strzałkowski. Okrzykami „swój do swego!” agitował przeciwko handlowaniu z żydowskimi kupcami. Zdenerwowany handlarz kopnął laskę pokrzykującego, na której ten się opierał, a ten niewiele myśląc uderzył go nią w ramię. Piekarz od razu poszedł ze skargą na komisariat, skąd dwuosobowy patrol natychmiast udał się w miejsce zajścia w celu wyjaśnienia sprawy. Wobec odmowy wylegitymowania się Strzałkowski został aresztowany. W jego obronie stanął kilkudziesięcioosobowa grupa włościan, która zmusiła policjantów do wycofania się na posterunek, gdzie zostali zablokowani. Wezwano telefonicznie posiłki z Radomia. Po około 20 minutach nerwowa atmosfera uspokoiła się znacznie i ludzie zaczęli się rozchodzić. Resztę, zarówno okupujących komisariat chłopów, jak i zbierające się w różnych miejscach rynku grupki żydowskiej młodzieży, rozpędzili policjanci. Odsiecz odwołano.

#2 ~Irena~

~Irena~
 • Goście

Napisano 15 listopad 2012 - 10:11

Polscy mordercy zwykli Żydzi.
Mniej więcej w tym samym czasie, kiedy skończyła się awantura pod posterunkiem, na drugim końcu rynku, u wylotu ulicy Warszawskiej, rozpoczęła się kolejna. Tam, na dźwięk gwizdka Icka Frydmana, nie czekając na interwencję policji, uzbrojona w rewolwery, kamienie, kastety i pałki grupa Żydów z „zelbszucu” zaatakowała polskich chłopów. Prawdopodobnie, gdyż nie udało się ustalić szczegółowego przebiegu wypadków, była to interwencja w obronie kilku handlujących tam Żydów napadniętych przez trzech chłopów. Samoobrona zaczęła atakować również włościan uciekających ulicą. Wielu zostało dotkliwie pobitych i poranionych, w tym kobiety i dzieci. Jak ustalił Sąd Okręgowy w Radomiu, do ataku przyłączyli się spontanicznie inni przedstawiciele żydowskiej części mieszkańców Przytyku, w tym miejscowa elita (Żydzi doskakiwali do wozów, a kobiety na wozach zasłaniały się chustkami przed padającymi razami ze strony Żydów, kamieniami i uderzeniami pałek). Wtedy to, do przechodzącego obok Stanisława Kubiaka, strzelił
Luzer Kirszencwajg, trafiając go w plecy i postrzelono w łopatkę Stanisława Popiela

#3 ~Luzer Kirszwencjjalg~

~Luzer Kirszwencjjalg~
 • Goście

Napisano 15 listopad 2012 - 11:17

Ludzie nie odwiedzają grobów dalekich krewnych
to normalny czlowiek Czczi obcy naród.
Czy prawoslawny Kononczuk jest normalny ?

Jest normalny ma za to płacone . Rada Miejska cóż ulega presji
poprawnosci.
Kultywujcie swoją kulturę a nie żydowską
Głąby
Weźcie przykład wlasnie z Żyda
nie jest zydowskie jako Żyd nie tykam tego


#4 ~Marek~

~Marek~
 • Goście

Napisano 15 listopad 2012 - 12:15

Żydzi?
Przeciez to czystośc rasowa stawiaja oni na pierwszym miejscu.
Faszyzm i rasim w ich wykonaniu jest gorszy niz niemców w czasie II WŚ.
Co? Może jestem antysemitą?
Nic z tycvh rzeczy!
Wystarczy spojrzeć na to co wyprawiaja na okupowanych terenach Palestyny.
Ruch opory tłuminy jest krwawo przy poparciu i usprawiedliwieniu amerykanów i nie tylko.
Na pewno żal tych zabitych ludzi ale nie fetyszyzujmy tego z powodu, że dotyczy to zydów!

#5 ~emma~

~emma~
 • Goście

Napisano 15 listopad 2012 - 12:43

A co to mnie obchodzi ze zgineli zydzi.Czy Zydzi w Izraelu tez obchodza rocznice zwiazane ze smiercia Polakow ?Przypominam ze zyjemy w Polsce i i oplakujemy tylko Polakow.Za duzo mamy elementow zydowstwa w Bialymstoku i to mnie martwi.Uwazam ze to szkodzi nam i ma zly wplyw na wizerunek miasta.Proponuje uczcic smierc Polakow z rak zydowskich kolaborantow i zaczac o tym mowic glosno tak jak Zydzi glosno opowiadaja czesciowo zmysllone historie dotyczace holokaustu.Na swiecie zaczynamy byc postrzegani jako wiini i odpowiedzialni za smierc Zydow w czasie II wojny,natomiast Zydzi zapomnieli ze to my jestesmy gospodarzami a oni goscmi i nalezy sie nam wdziecznosc ze pozwolilismy im przez wieki czuc sie jak u siebie.Proponuje przypomniec im kto jest kim bo milczenie jest przyzwoleniem na rozprzestrzenianie sie plagi .

#6 ~oil~

~oil~
 • Goście

Napisano 15 listopad 2012 - 13:01

Myślisz,że wystarczy po antysemickich wypowiedziach krzyknąć: Nie jestem antysemitą! i za takiego będziesz uważany? No właśnie,nic z tych rzeczy.Jeśli nie bredzisz,co by było jakieś usprawiedliwienie,to twierdzenie,że Żydzi są faszystami i rasistami gorszymi niż hitlerowcy oznacza antysemityzm.Ja nic nie wiem żeby Żydom nie wolno było wchodzić w małżeństwa z nie-Żydami."Okupowane terytorium Palestyny" to było hasło z PRLu.Jakbyś coś przeczytał to byś wiedział,że owe terytoria są tak palestyńskie jak np. Berlin polski (słowiański, bo długo tam pomieszkiwali w czasach dawnych).A czemu Palestyńczyków nie chcą inne kraje arabskie?Może też z powodów rasistowskich?I na koniec,co byś zrobił z narodem żydowskim z "terytorium Palestyny"?

#7 ~Nescaffe~

~Nescaffe~
 • Goście

Napisano 15 listopad 2012 - 13:26

Dyskusja na temat Żydów w zydowskiej gazettce.
Na prawdę dobre.
Pierwszą rzecz którą Żydzi po 1989 roku zrobili w Polsce to skradli prasę teraz plują nam w twarz.
Rasizm to nazywanie wszystkich nie Żydów Gojami co po hebrajsku znaczy po prostu bydłem.

#8 ~Stanisław Kopciewski~

~Stanisław Kopciewski~
 • Goście

Napisano 15 listopad 2012 - 13:51

Nie zapomnimy o zbrodniach dokonanych przez Sowietów, wspomaganych przez UB i MO, na obywatelach polskich po zakończeniu II wojny światowej. Oprawcy strzelali do nich i mordowali bez sądu. Zginęli wszyscy, a ich groby są w miejscach nieznanych. Chcemy odnaleźć miejsca kaźni i groby pomordowanych, a ofiarom zbrodni komunistycznych przywrócić należną im pamięć i godność? Prawda o tych zbrodniach powinna być powszechnie znana!

Minęło już 67 lat od tej zbrodni
https://fbcdn-sphoto...850247552_n.jpg i nikt nie obchodzi jej rocznic!

Dlaczego tak postępuje IPN
https://fbcdn-sphoto...773987172_n.jpg

#9 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 15 listopad 2012 - 15:54

Nie zapomnimy o zbrodniach dokonanych przez Sowietów, wspomaganych przez UB i MO, na obywatelach polskich po zakończeniu II wojny światowej. Oprawcy strzelali do nich i mordowali bez sądu. Zginęli wszyscy, a ich groby są w miejscach nieznanych. Chcemy odnaleźć miejsca kaźni i groby pomordowanych, a ofiarom zbrodni komunistycznych przywrócić należną im pamięć i godność? Prawda o tych zbrodniach powinna być powszechnie znana!

Minęło już 67 lat od tej zbrodni
https://fbcdn-sphoto...850247552_n.jpg i nikt nie obchodzi jej rocznic!

Dlaczego tak postępuje IPN
https://fbcdn-sphoto...773987172_n.jpg


A o zbrodniach śmieci i bandytów reakcji z NSZ czy AK, to już Polska zapomniała....

#10 ~Andy~

~Andy~
 • Goście

Napisano 15 listopad 2012 - 16:55

A o zbrodniach śmieci i bandytów reakcji z NSZ czy AK, to już Polska zapomniała....

Nie zapomniała oni zostali bohaterami

#11 ~Jewrej~

~Jewrej~
 • Goście

Napisano 15 listopad 2012 - 17:09

Kto nam Polakam ,zastanawiam się, tak wyjałowił umysły?Upokorzająca i żenująca jest dla mnie lektura tych komentarzy!Panie Doroteuszu nie znajduję słów aby Pana pokrzepić i wesprzeć ,muszę dojść do siebie,załamałem się...Jewrej

#12 ~babcia~

~babcia~
 • Goście

Napisano 15 listopad 2012 - 18:15

Panie Fionik dlaczego Pan nic nie wspomina o tym jak ojciec Pawła Krukowskiego zamordował żyda,ograbił go na kilka garnków złotych monet a były to carskie złote monetki,następnie wrócił bez łupu w miejsce swojej zbrodni i dokonał podpalenia domu tego żyda,dużo o tym mówił niejaki Pan Guz który juz nie żyje,ale z kolei po wojnie tego Krukowskiego załatwił w głowę butelką od wina bo razem pili te wino ale milicja nie potrafiła ustalić mordercę Krukowskiego i tak zostało.....w roku 1994 synek mordercy żyda miał dość tych monet złotych carskich i jeszcze mu starczyło na kupno posesji na Mickiewicza 112 a skąd ówczesny młody gówniarz Paweł Krukowski miał wziąć pieniądze i kupić dom na ul.Białostockiej/ Panie Fionik popytaj Pan np. Pana Żukowskiego sąsiada na Mickiewicza 98 lub Pana Muchę na .Okrężnej 4 to Panu coś powiedzą bo dużo wiedzą/ a i inni strzy którzy jeszcze żyją to coś Panu powiedzą bo widzę że Pan to tylko zza biurka tak szpera po historii a Pan za młody bo Pan długo po wojnie się urodził,a ja już stara kobiecina to historię wojny tu przeżyłam...pozdrawiam Pana,działaj Pan i tylko dobrze i sprawiedliwie opisuj Pan te historie związane z żydami,,,,

#13 ~babcia~

~babcia~
 • Goście

Napisano 15 listopad 2012 - 18:23

Nie zapomnimy o zbrodniach dokonanych przez Sowietów, wspomaganych przez UB i MO, na obywatelach polskich po zakończeniu II wojny światowej. Oprawcy strzelali do nich i mordowali bez sądu. Zginęli wszyscy, a ich groby są w miejscach nieznanych. Chcemy odnaleźć miejsca kaźni i groby pomordowanych, a ofiarom zbrodni komunistycznych przywrócić należną im pamięć i godność? Prawda o tych zbrodniach powinna być powszechnie znana!a pamięta Pan Edka Marciniaka bo wydawał naszych i robił robotę razem z NKWD na dziedzińcu dawnej szkoły muzycznej lub inaczej w klasztorze pokarmelickim,komunistyczna .

Minęło już 67 lat od tej zbrodni
https://fbcdn-sphoto...850247552_n.jpg i nikt nie obchodzi jej rocznic!

Dlaczego tak postępuje IPN
https://fbcdn-sphoto...773987172_n.jpg#14 ~gieniobiusz~

~gieniobiusz~
 • Goście

Napisano 15 listopad 2012 - 23:47

oho,to te kruki to tak sie oblawili?chyba reka sprawiedliwosci wyjdzie na ulice

#15 ~Dyfer~

~Dyfer~
 • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 08:27

Żydzi to bardzo mądrzy ludzie, uczciwi i pracowici. Czy ktoś chce czy nie to jest faktem. Podziwiam ich dokonania w sferze nauki, kultury, filmu i itp. Potrafią być razem i sobie pomagać. Nie jestem Żydem. Cóż nie każdy jest doskonały.

#16 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 13:44

Dyfer: nie ma za ich podziwiać ich hollywódzkie gnioty obrażają tylko chrześcijaństwo.

Żydzi stosują zasadę wybiórczej historii. Jak zachowywali sie wobec Polaków w latach 1939-41? Brzostowica Mała, Skidel, Naliboki, Koniuchy i setki innych miejsc zbrodni Żydów na Polakach zostały "poprawnie politycznie" przemilczane.
Gdziekolwiek osiedlą się dużą liczbą zaczyna się lichwa, ubożenie miejscowych, walka z chrześcijaństwem, wypieranie miejscowej historii na rzecz historii "narodu wybranego" itd.
W USA jest więcej muzeów na temat holokaustu niż na temat wojny secesyjnej czy niewolnictwa bo te dwie rzeczy są bardziej istnotne dla Amerykanów niż historia Europy.
Powinni podziękowac Polakom że przez 800 lat mogli sobie tu spokojnie dużą liczbą mieszkać. Ani Amerykanie ani tymbardziej Arabowie nie będą ich tolerować dłużej niż kilka pokoleń.
"....To smutne co spotkało Żydów w Hiszpanii i Niemczech ale spotka także tutaj w Stanach Zjednoczonych jeśli ci ludzie nie zaczną się zachowywać..." - Richard Nixon 37. prezydent Stanów Zjednoczonych, "taśmy Nixona"- 1973 rok

"...Uważam, że Żydzi są bardzo, bardzo egoistyczni. Nie obchodzi ich, jak wielu Estończyków, Łotyszów, Finów, Polaków, Jugosłowian czy Greków zostało zamordowanych, dręczonych lub przymusowo przesiedlonych, o ile tylko Żydzi są specjalnie traktowani..." - Harry Truman prezydent Stanów Zjednoczonych - pamiętniki Trumana-1947 rok.

#17 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
 • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 18:31

Żydzi to bardzo mądrzy ludzie, uczciwi i pracowici. Czy ktoś chce czy nie to jest faktem. Podziwiam ich dokonania w sferze nauki, kultury, filmu i itp. Potrafią być razem i sobie pomagać. Nie jestem Żydem. Cóż nie każdy jest doskonały.

Pracowici? Zależy w jakim sensie, bo z tego co wiem muszą pracować w Izraelu, bo tam nie mogą mieć goja. Wszędzie inniej piastują stanowiska kierownicze lub mają własne interesy, gdzie do pracy fizycznej się nie dotykają. Co do mądrości, owszem są inteligentni, ale Polacy nie mniej. Bardziej użyłbym słowa "chytrzy"... Ale kluczem ich sukcesu na arenie międzynarodowej jest fakt, iż potrafią się trzymać razem, są zgrani i pomagają sobie nawzajem. Ich "przywódcy" wpłynęli na prawo wilu krajów, gdzie wprowadzono definicję "antysemityzmu", wystarczy wejść w drogę Żydowi, nawet będąc bez winy zostanie się okrzykniętym antysemitą. Oni niestety wykorzystują to na każdym kroku. Polecam film dokumentalny "zniesławienie", zrealizowany przez wpływowego Żyda, który doskonale wyjaśnia problem nieistniejącego antysemityzmu...#18 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
 • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 18:34

Powiem tylko, że historia jest fałszowana na każdym kroku a nasze dzieci są indoktrynowane w szkołach...#19 ~Maria~

~Maria~
 • Goście

Napisano 29 maj 2020 - 18:17

Panie Fionik dlaczego Pan nic nie wspomina o tym jak ojciec Pawła Krukowskiego zamordował żyda,ograbił go na kilka garnków złotych monet a były to carskie złote monetki,następnie wrócił bez łupu w miejsce swojej zbrodni i dokonał podpalenia domu tego żyda,dużo o tym mówił niejaki Pan Guz który juz nie żyje,ale z kolei po wojnie tego Krukowskiego załatwił w głowę butelką od wina bo razem pili te wino ale milicja nie potrafiła ustalić mordercę Krukowskiego i tak zostało.....w roku 1994 synek mordercy żyda miał dość tych monet złotych carskich i jeszcze mu starczyło na kupno posesji na Mickiewicza 112 a skąd ówczesny młody gówniarz Paweł Krukowski miał wziąć pieniądze i kupić dom na ul.Białostockiej/ Panie Fionik popytaj Pan np. Pana Żukowskiego sąsiada na Mickiewicza 98 lub Pana Muchę na .Okrężnej 4 to Panu coś powiedzą bo dużo wiedzą/ a i inni strzy którzy jeszcze żyją to coś Panu powiedzą bo widzę że Pan to tylko zza biurka tak szpera po historii a Pan za młody bo Pan długo po wojnie się urodził,a ja już stara kobiecina to historię wojny tu przeżyłam...pozdrawiam Pana,działaj Pan i tylko dobrze i sprawiedliwie opisuj Pan te historie związane z żydami,,,,#20 ~Maria~

~Maria~
 • Goście

Napisano 29 maj 2020 - 18:20

A co miał zrobić jak im niemieccy żołnierze kazali,a żyd ten był sowiecki co ograbił Ławrę Peczerską ze złota,

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych