Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

500 Plus na każde dziecko od Lipca. Zdecydowanie informacja tego roku.

176 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 15:31

Szach i Mat Kaczyńskiego przed wyborami. Brawo!

#2 ~tak ląduja debeściaki~

~tak ląduja debeściaki~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 15:59

szach/mat i wirtualny dług w żydo-bankach :

1, bilion usd

2. 3 biliony usd

3. 6bilionów usd?

tak lądują debeściaki dyrygujące owieckami

#3 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 16:00

100% wróci do budżetu Państwa. Ludzie zaczną więcej wydawać. Postawiłem dom i brakuje mi 100 tys na wykończenie. Dostanę 1000zl na dwójkę dzieci i kredyt 1000zl miesięcznie na 8 lat. To jest inwestycja :) w dzieci.

#4 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 16:01

szach/mat i wirtualny dług w żydo-bankach :
1, bilion usd
2. 3 biliony usd
3. 6bilionów usd? </p>
tak lądują debeściaki dyrygujące owieckami</p>

dziwne, że za innych rządów na nic nie było co nie? Dosłownie na nic.

#5 ~kiełbasa wyborcza~

~kiełbasa wyborcza~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 16:15

100% wróci do budżetu Państwa. Ludzie zaczną więcej wydawać. Postawiłem dom i brakuje mi 100 tys na wykończenie. Dostanę 1000zl na dwójkę dzieci i kredyt 1000zl miesięcznie na 8 lat. To jest inwestycja :) w dzieci.

inwestycja w dzieci czy kupienie głosów beneficjentów spod monopolowego , żeby komus dac to komus trzeba zabrać i dalej zadłuzac się w obcych bankach ,obecnie PL zadłuzona na 300 lat do przodu .

Ten program jest spóźniony jakies 10-15 lat i nieefektywny bo dzietność nie wzrasta znaczonco, już długo nikt nie będzie pracował kto ma dzieci bo po co jak zarabia 1500 to będą na niego robić inni

Także tak się nie ciesz to twoje dzieci będą dziadami w onucach i dalej będą spłacać ten dlug i ich dzieci itd

#6 ~kiełbasa wyborcza~

~kiełbasa wyborcza~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 16:16

inwestycja w dzieci czy kupienie głosów beneficjentów spod monopolowego , żeby komus dac to komus trzeba zabrać i dalej zadłuzac się w obcych bankach ,obecnie PL zadłuzona na 300 lat do przodu .

Ten program jest spóźniony jakies 10-15 lat i nieefektywny bo dzietność nie wzrasta znaczonco, już długo nikt nie będzie pracował kto ma dzieci bo po co jak zarabia 1500 to będą na niego robić inni

Także tak się nie ciesz to twoje dzieci będą dziadami w onucach i dalej będą spłacać ten dlug i ich dzieci itd

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 16:18

Mnie bardziej interesuje kiedy rusza cela + dla Ryżego i jego kamandy ,gdzie te szumne rozliczenia przedwyborcze ?

#8 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 16:25

Za PO na nic nie było a dług coraz większy. O co tu chodzi? Na zachodzie takie 500 plus to dawno norma. Zapewnie swoim dzieciom lepsza przyszłość. To, że pijaki przepijają mnie nie interesuje.

#9 ~ryjo leży i kwiczy~

~ryjo leży i kwiczy~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 16:41

Lepsza kiełbasa wyborcza niż toaletowy papier wyborczy, którym ryży podtarł się dzień po wyborach.

Tak jest, żeby komuś dać trzeba komuś zabrać, żeby dać dzieciom, trzeba zabrać złodziejom.

Nie wiem co to jest PL ale znając elektorat partii oszustów, chodzi pewnie o Polskę.

Zadłużenie Polski, które powstało za rządów Buzka, Tuska i Kopacz jest problemem bo zadłużano wszystkich by korzystali nieliczni.

Co to znaczy, że 300 lat i to do przodu? Czy to znaczy, że mamy spłacać 0,3% długu rocznie?

Całkiem sensowne zadłużenie.

#10 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 16:41

Mnie bardziej interesuje kiedy rusza cela + dla Ryżego i jego kamandy ,gdzie te szumne rozliczenia przedwyborcze ?

"Bolszewik-Psichooj nie ma satysfakcji, gdy ktoś razem z nim zarobi pieniądze (tylko Psichooj zarabia - reszta kradnie ). Cieszy się, gdy kogoś oszuka (podszywa się , kradnie nicki). Bolszewik nie goni za prawdą, tylko gromadzi haki ( Psichooj w tym jest celujący). Bolszewik nie rozwiązuje problemów – tworzy ich tyle, by wyjście z trudnej sytuacji było możliwe wyłącznie z jego udziałem ( Psichooj zbawca Narodu). Wartość bolszewika rośnie, gdy innych spada ( stąd komentuje swoje fekalne posty - " hahaha" i emotki). Trzeba więc knuć i podgryzać ( no masz ..). Bolszewik w firmie jest największym przyjacielem szefa i wrogiem jego podwładnych.Przyjaźń z szefem kończy się, gdy może mu poderżnąć gardło (motyw "maczeta" ...ciągle motyw "maczeta"). Picie wódki z bolszewikiem wydaje się przyjemne. Słucha chętnie i przytakuje. Potem doniesie, komu trzeba(POLICJA< POLICJA !! PROKURATOR !!!< MOPR!!). Dla bolszewika nie ma rzeczy prostych i oczywistych (no masz...). To zresztą ułatwia mu ukrycie niekompetencji(według mnie taki idiota jest nie do ukrycia). Bolszewik widzi u innych ludzi wyłącznie brudy (cyt Pirożyński). Dobre rzeczy na pewno są brudniejsze od tych złych, tylko perfidia ludzka nie pozwala mu wyjaśnić istoty zła(bo głupi). Do czasu. Zawsze dostrzeże na tyle ciemną stronę, by z chleba zrobić błoto( raczej goono)"

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 16:51

haha będzie kolejny cud w polszy na wakacje , ceny wyższe niż w europie a zarobki 4 x niższe

#12 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 16:57

haha będzie kolejny cud w polszy na wakacje , ceny wyższe niż w europie a zarobki 4 x niższe

Dla ciebie polsza .IE a dla mnie dumna Polska.

#13 ~wpada i wyje~

~wpada i wyje~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 16:58

uwaga

znak żyd

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 16:59

Przez 4 lata szukają haków i nie ma !!!! Nikomu nie postawili zarzutów..Dziwne?

#15 ~Dziwne?~

~Dziwne?~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 17:02

Magdalenka

58 żydow 10 gojów

wy nie ruszacie naszych a my waszych

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 17:08

Nie łżyj!

Nie cztery lata a czwarty rok.

Postawili Gawłowskiemu, Piniorowi, Niesiołowskiemu, orłom prywatyzacji warszawskich kamienic itd.

Przyjdzie czas na głównego, cierpliwości.

Jeszcze nie wieczór.

#17 ~Sukces brawo wy~

~Sukces brawo wy~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 17:14

Nie łżyj!

Nie cztery lata a czwarty rok.

Postawili Gawłowskiemu, Piniorowi, Niesiołowskiemu, orłom prywatyzacji warszawskich kamienic itd.

Przyjdzie czas na głównego, cierpliwości.

Jeszcze nie wieczór.

postawili:

klocek w WC Kwadrans z Rachoniem

#18 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 17:20

postawili:
klocek w WC Kwadrans z Rachoniem

Kaczyński zrobił Szach i Mat dla POpaprancow. Wybory przegrane

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 17:34

Lepsza kiełbasa wyborcza niż toaletowy papier wyborczy, którym ryży podtarł się dzień po wyborach.

Tak jest, żeby komuś dać trzeba komuś zabrać, żeby dać dzieciom, trzeba zabrać złodziejom.

Nie wiem co to jest PL ale znając elektorat partii oszustów, chodzi pewnie o Polskę.

Zadłużenie Polski, które powstało za rządów Buzka, Tuska i Kopacz jest problemem bo zadłużano wszystkich by korzystali nieliczni.

Co to znaczy, że 300 lat i to do przodu? Czy to znaczy, że mamy spłacać 0,3% długu rocznie?

Całkiem sensowne zadłużenie.

300 lat to znaczy że po tym okresie go spłacimy ,

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 17:41

Za PO na nic nie było a dług coraz większy. O co tu chodzi? Na zachodzie takie 500 plus to dawno norma. Zapewnie swoim dzieciom lepsza przyszłość. To, że pijaki przepijają mnie nie interesuje.

No  ale zachód jest przed nami 30 lat w rozwoju jak nie lepiej i ich stać na takie wydatki a nas nie bo jesteśmy jako kraj biedni, ten program miał zwiekszyc dzietność i po to został uruchomiony ale w praktyce to nie działa , poczytaj jakie sa analizy , nie rozumiesz że dawanie ludziom pieniędzy a frajer nauczy ich , ze się stoi czy leży to się należy ,przy tych zarobkach jakie mamy , sa miejscowości że po wprowadzeniu + ludzie masowo zwalniają się z pracy bo zarabiali niewiele więcej a teraz dostana za darmo to po co będzie pracował ,to jest rozpuszczanie ludzi ,gdyby dzietność rosła znacząco to efekt tego projektu byłby dobry , a tak 1 dziecko do wieku produkcyjnego to koszt 3x  , niż kwota jaka wróci do budżetu gdy ono będzie pracowało całe życie.

to tak jak pozyczyc komus 300 tys a dostać  z pwrotem 100 ,czysty deal

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych