Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

22 miliony za działkę (wideo) :: zobacz komentowany artykuł


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~fan~

~fan~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2007 - 21:48

to ma być niezależna wycena?! kto to i jak wyceniał?!I tak to za tanio , niech prezes nie kręci głową !chciałby za darmo ? ma za pół -darmo! pozwolę sobie zacytować z Kuriera Porannego fragment dotyczący Żabiej , czyli niedaleko:"Zdaniem specjalistów od nieruchomości, metr kwadratowy gruntu w tym miejscu jest warty około 1500 zł. A za m kw. powierzchni budynku kupujący będzie musiał wyłożyć nie mniej niż 1000 zł.( mowa tu o ruinie na Żabiej)- To będzie świetny interes dla nabywcy - przyznaje Krzysztof Hackiewicz z agencji Polanowscy Nieruchomości. - To jedna z ostatnich takich okazji w centrum miasta. Choć trzeba liczyć się z tym, że budynek będzie potrzebował znacznych inwestycji." A ile metrów kupuje Jagiellonia? Ile m ma powierzchnia hali ?To jawne rozdawnictwo , a jeszcze na raty chcą rozłożyć?Ten teren jest wart ok 70 mln zł!

#2 ~wojtek~

~wojtek~
  • Goście

Napisano 10 październik 2007 - 22:39

Ta kwota wynika z wyceny, którą sporządziło dwóch rzeczoznawców majątkowych. Obaj stwierdzili, że cały grunt wart jest 74-77 milionów złotych. A prawo użytkowania wieczystego, które ma Jagiellonia, wycenili na 52-54 miliony złotych. Kwota, którą klub ma zapłacić miastu, to różnica między wartością gruntu a wartością użytkowania wieczystego.tak to jest jak sie czytać nie umie ze zrozumieniem...

#3 ~bialostoczanka~

~bialostoczanka~
  • Goście

Napisano 12 październik 2007 - 18:15

tak magistrat lubi robic prezenty.podarowac taki grunt prawie za darmoche, komus kto ma nieziemsko wielkie dlugi!!!!! I jeszcze na raty rozloza.to jawne matactwo. a uczciwym kupcom sie zabiera.

#4 ~gg~

~gg~
  • Goście

Napisano 25 październik 2007 - 21:34

Z tego co pamiętam kosciołowi miasto podarowało więcej atrakcyjnych terenów za jeszcze niższe pieniądze prawie za darmochę i jakoś nikomu to nie przeszkadzało a teraz nagle tak dbają wszyscy o dobro miasta gdzie wtedy byliście ??

#5 ~Stańczyk~

~Stańczyk~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2007 - 16:57

eucharystyczną . Za to zostanie potraktowana wtedy ulgowo ( nawet 95%) . Jak kościół !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#6 ~mata~

~mata~
  • Goście

Napisano 10 październik 2007 - 20:13

To jest niezależna wycena!?2 agencje nieruchomości?Czy oni myślą,że ludzie są ślepi i głupi?Ciekawe kto i ile dostał za oszacowanie na zamówienie?eeehhhh,ile by człowiek nie powiedział to będzie mało!Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych