Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

100 dni pana burmistrza

83 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 08:52

Kamery na sesji, w kościele, kiedy na ulicach miasta Łapy?

#82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 22:34

Skąd tyle hipokryzji w "młodym" człowieku z taką nadzieją patrzącym na przyszłość? Super, że widzisz ogromne perspektywy i możliwości młodego pokolenia. Ale dlaczego razi Cie "jad i opluwania", a sam Łapy nazywasz "upośledzone"? Z góry "olewasz" to co ktoś Ci odpowie nazywając głupotani coś co jeszcze nie odpowiedział. Zarzucasz,że ludzie piszą nie na temat, a Twoja końcówka tez "od czapy" - Co ma Królowa Śniegu do 100 dni Burmistrza?
To prawda, ze niedaleko pada jabłko od jabłoni. Choćbyś całą Polskę zjeździł - Łapiak pełną Gębą.

Otrzymałem konkretna odpowiedź  "Łapiak pełną Gębą." Przejrzyj temat o wstrzymaniu budowy domu kultury i potem pisz o jabłkach , czapkach , hipokryzji itp , a jeśli chodzi o "olewanie " to zaszczepiłem się przed jadem  i durnymi wpisami ale widzę , że mam godnego przeciwnika do polemiki tylko proszę o czytanie kilku wątków na tym forum bo tematy są praktycznie takie same a kilka osób ma "samopiszącą klawiaturę" i je powiela. Proszę myślcie to nic nie kosztuje a zgoda łączy i buduje.

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 08:27

Otrzymałem konkretna odpowiedź "Łapiak pełną Gębą." Przejrzyj temat o wstrzymaniu budowy domu kultury i potem pisz o jabłkach , czapkach , hipokryzji itp , a jeśli chodzi o "olewanie " to zaszczepiłem się przed jadem i durnymi u ale widzę , że mam godnego przeciwnika do polemiki tylko proszę o czytanie kilku wątków na tym forum bo tematy są praktycznie takie same a kilka osób ma "samopiszącą klawiaturę" i je powiela. Proszę myślcie to nic nie kosztuje a zgoda łączy i buduje.

:) Pozdrawiam. Inne tematy tez przeglądem. Masz dużo racji.

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 21:27

:) Pozdrawiam. Inne tematy tez przeglądem. Masz dużo racji.

Dzięki za wsparcie . Mam chęci i pomysł na walkę z chamstwem na tym forum . PISZĄCY NIE SĄ OSOBAMI ANONIMOWYMI choć czytając wpisy myślą ,że są bezkarni a moderatorzy powinni pierwsi ponieść karę za brak reakcji na wulgarne i chamskie wpisy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych