Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

100 dni pana burmistrza

350 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 12:48

Czy to może być prawda że starzy znajomi z własnej woli przestali zbliżać się? A w urzędzie jej nawet nie znają?

Nienawiść do drugiego człowieka to straszna choroba. Współczuję Ci.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 13:37

Nienawiść do drugiego człowieka to straszna choroba. Współczuję Ci.

wzruszająca wrażliwość! Też tak mocno stawałeś w obronie pana Brzosko?

#43 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 14:18

Czy to może być prawda że starzy znajomi z własnej woli przestali zbliżać się? A w urzędzie jej nawet nie znają?

Polaryzacja postaw. Wtedy wychodzi kto jest kim. Każdy z nas w takim czy innym momencie życia może tego doświadczyć. Jednych zostawia mąż, innych dzieci czy wnukowie, podwładni, kumple czy znajomi. 

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 14:31

No coś ty!przecież w urzędzie pracują jej najbliższe przyjaciółki.skarbnik i ta od promocji i kampanii.nie zrywa się takich przyjaźni z dnia na dzień

#45 ~Gość a~

~Gość a~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 17:24

A panie emerytki, telefonistki i inne pistujace kierownicze stanowiska nie powinny iść na odpoczynek po ciężkiej pracy. Już czas zastąpić młodym pokoleniem.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 11:43

A panie emerytki, telefonistki i inne pistujace kierownicze stanowiska nie powinny iść na odpoczynek po ciężkiej pracy. Już czas zastąpić młodym pokoleniem.

8 marca już był, to teraz można podziękować?

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 15:45

Z jakiego miasta piszesz?

Z Wioski łapy

#48 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 16:00

Szczera prawda. Zastanawiam się , jaki cel przyświeca pracującym emerytom : praca do śmierci ? Ludzie , a kiedy odpoczniecie?

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 06:42

Szczera prawda. Zastanawiam się , jaki cel przyświeca pracującym emerytom : praca do śmierci ? Ludzie , a kiedy odpoczniecie?

Nie twoja sprawa

#50 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 07:36

Nie twoja sprawa

Podpisał : blokujący etat młodym ,  pracujący emeryt .

#51 ~Bożena~

~Bożena~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 19:07

Corka dom buduje, dorabiam żeby jej pomóc finansowo

#52 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 19:40

Doskonale Cię rozumiem.....ale pomyślałaś chociaż przez chwilę o sobie ? Kiedy odpoczniesz?Kiedy będziesz mieć czas dla siebie ?   I po co była ta cała awantura o przedłużeniu wieku emerytalnego? W Niemczech ludzie pracują do emerytury, a w Polsce do śmierci. :)

#53 ~MRÓWKA~

~MRÓWKA~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 21:00

100 dni   ---------    przetarg na śmieci i kłopot z głowy.

#54 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 21:32

Corka jeśli zbuduje za swoje - będzie cenić wszystko ‚a jeśli dostanie pieniądze -zapomnie i w nosie będzie miała pomoc. Z czasem powie ‚ a ja prosiłam ‚ to wszystko ja ‚ albo my : ja z mężem A jeśli dojdzie do podziału -zostanie żal niesprawiedliwości ‚ bo nikt nie wenie pod uwagę pomocy mamy ‚ czy taty Takie mamy prawo

#55 ~Dziabniety~

~Dziabniety~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 04:47

Corka jeśli zbuduje za swoje - będzie cenić wszystko ‚a jeśli dostanie pieniądze -zapomnie i w nosie będzie miała pomoc. Z czasem powie ‚ a ja prosiłam ‚ to wszystko ja ‚ albo my : ja z mężem A jeśli dojdzie do podziału -zostanie żal niesprawiedliwości ‚ bo nikt nie wenie pod uwagę pomocy mamy ‚ czy taty Takie mamy prawo

Coś za dużo się chlapnelo bo za groma nie potrafię zrozumieć co miałeś na myśli? A po drugie ludzie a zwłaszcza rodzina sobie pomaga. Lubisz dźwigać pregiez kredytu to dzwigaj ale nie zabraniaj ludziom wzajemnej pomocy

#56 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 07:11

Coś za dużo się chlapnelo bo za groma nie potrafię zrozumieć co miałeś na myśli? A po drugie ludzie a zwłaszcza rodzina sobie pomaga. Lubisz dźwigać pregiez kredytu to dzwigaj ale nie zabraniaj ludziom wzajemnej pomocy

A niby czemu za dużo jak nawet jest takie powiedzenie że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu?

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 08:11

jak rodzina ma.ryja to przeróżne numery wywija :lol:

#58 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 08:46

Rozumiem- praca na ćwierć etatu ‚ żeby powoli opuścić stanowisko pracy i godnie odejść na emeryturę ‚ a miejsce udostępnić młodym Na wszystko jest czas i pora ‚ ale niektórych trzeba granatem od koryta odrywać - tacy niezastąpieni Po to ktoś wymyślił emeryturę ‚ ze trzeba odejść z pracy ‚ bo już nie te lata do niejA jak ktoś chce dzieciom pomagać -to niech odda emeryturę ‚ a nie blokuje etat Bierze i emeryturę i zarabia blokując miejsce pracy młodej osobie ‚ dla której ta praca jest koniecznością To nie zawiść z mojej strony tylko realne spojrzenie na rzeczywistość Co innego ‚ gdyby tych wolnych etatów było pełno ‚ ale niestety -jest ich brak ‚ a każdy chce żyć i mieć pieniądze na to To co młodzi maja robić ‚ żeby funkcjonować - Nie każdemu człowiekowi mama będzie pomagać budować dom No to już chyba przesada „muszę pracować ‚ bo córka buduje dom „

#59 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 10:21

Rozumiem- praca na ćwierć etatu ‚ żeby powoli opuścić stanowisko pracy i godnie odejść na emeryturę ‚ a miejsce udostępnić młodym Na wszystko jest czas i pora ‚ ale niektórych trzeba granatem od koryta odrywać - tacy niezastąpieni Po to ktoś wymyślił emeryturę ‚ ze trzeba odejść z pracy ‚ bo już nie te lata do niejA jak ktoś chce dzieciom pomagać -to niech odda emeryturę ‚ a nie blokuje etat Bierze i emeryturę i zarabia blokując miejsce pracy młodej osobie ‚ dla której ta praca jest koniecznością To nie zawiść z mojej strony tylko realne spojrzenie na rzeczywistość Co innego ‚ gdyby tych wolnych etatów było pełno ‚ ale niestety -jest ich brak ‚ a każdy chce żyć i mieć pieniądze na to To co młodzi maja robić ‚ żeby funkcjonować - Nie każdemu człowiekowi mama będzie pomagać budować dom No to już chyba przesada „muszę pracować ‚ bo córka buduje dom „

Tych niezastąpionych to pełne cmentarze,

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 10:53

Jest kolejny sukces. Byli w Niemczech. Pooglądać fabrykę, której u nas nie ma. Wszystko z korzyścią dla nas mieszkańców, bo dołażą starań, żeby nam podnieść jakość życia. Wiem, bo Piotruś znowu pracowicie zapełniał swojego fejsbuczka.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych