Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

100 dni pana burmistrza

350 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 05:54

Widać to na razie zimę.w łapach syf.Jak on dał się wrobić w remont marcelka.Za dużo kasy?

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 07:46

a ja jak na razie nie widze żeby cokolwiek zrobil, zresztą było do przewidzenia, ten pan już raz był, wprawdzie zastepca ale jednak i co zrobil ...nic...teraz tez nic nie zrobi, układ działa, co widać np. po MOPSIE, szkoda, a syf jak był, tak będzie.

A co z Mops z połykaczem budżetu z rodziny Uli ile osób pracuje może jeszcze za mało tam Etatów niech Obecny Burmistrz jeszcze zatrudni bo coraz gorzej w tych Łapach

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 07:46

a ja jak na razie nie widze żeby cokolwiek zrobil, zresztą było do przewidzenia, ten pan już raz był, wprawdzie zastepca ale jednak i co zrobil ...nic...teraz tez nic nie zrobi, układ działa, co widać np. po MOPSIE, szkoda, a syf jak był, tak będzie.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 07:51

A Co Poucza radna Ula  itd. CO się Dzieje ?

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 12:10

A co z Mops z połykaczem budżetu z rodziny Uli ile osób pracuje może jeszcze za mało tam Etatów niech Obecny Burmistrz jeszcze zatrudni bo coraz gorzej w tych Łapach

Niech kadrowa zabiera rodzinkę do białego

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 12:22

dla mnie burmistrz jest okej! dajcie mu czas, na razie sprzatać musi po Uli

#27 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 12:46

Jak będzie sprzątał tak ja swoje obejście to słabo to widzę.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 13:52

Nie właż chamie z butami w prywatne sprawy kogokolwiek, czy to zwykły urzędnik czy burmistrz. Możemy krytykować jeśli będzie za co ale tylko w sprawach związanych z gminą i jej finansami. Od prywatnych i rodzinnych spraw wara.

#29 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 13:57

może i masz rację że lepiej jak to robił ostatnio "tandem" grabić do siebie zostawiając zgliszcza, długi i "przymusowe plany inwestycyjne" następcom :lol:

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 14:22

może i masz rację że lepiej jak to robił ostatnio "tandem" grabić do siebie zostawiając zgliszcza, długi i "przymusowe plany inwestycyjne" następcom :lol:

No to była ekipa!Ciekawe co jeszcze powychodzi

#31 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 15:54

"Zgliszcza"?!
Rzeczywiście poprzednia Władza taką Amerykę zastała, że wystarczylo się tylko zatroszczyć o wpisanie Gminy na listę SIEDMIU CUDÓW ŚWIATA, zamiast zawracać sobie głowy projektami jakichkolwiek inwestycji.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 16:41

A Co Poucza radna Ula  itd. CO się Dzieje ?

A czy ta Ula to jakas swieta krowa, nie można by jej tak się pozbyć raz na zawsze,udowodnic przekręty i pociagnac do odpowiedzialności, także materialnej i może wreszcie bylby spokoj, bo już mamy dość jej rycia i jątrzenia...a tu mi wygląda ze pan burmisztrz się jej boi,,,dlaczego ?

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 17:13

dla mnie burmistrz jest okej! dajcie mu czas, na razie sprzatać musi po Uli

Jak  można sprzątać po Uli jak Poucza Obecnego Burmistrza 

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 17:18

A czy ta Ula to jakas swieta krowa, nie można by jej tak się pozbyć raz na zawsze,udowodnic przekręty i pociagnac do odpowiedzialności, także materialnej i może wreszcie bylby spokoj, bo już mamy dość jej rycia i jątrzenia...a tu mi wygląda ze pan burmisztrz się jej boi,,,dlaczego ?

Dość mam takich idiotycznych pomówień na forum. Pani Urszulo, do prokuratury zgłoszenie i niech chamstwo płaci.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 17:26

A  jak DOPUSZCZONA  przez pis została komisja rewizyjna czy działa bo Pouczali ,żeby przedstawiono szczegółowy plan dla pis jak mają przeprowadzać KONTROLI 

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 20:47

"Zgliszcza"?!
Rzeczywiście poprzednia Władza taką Amerykę zastała, że wystarczylo się tylko zatroszczyć o wpisanie Gminy na listę SIEDMIU CUDÓW ŚWIATA, zamiast zawracać sobie głowy projektami jakichkolwiek inwestycji.

Inwestycje to się robi z głową,a nie się nimi głowę zawraca.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 21:36

Wszystko przed Tobą "odważniaku". Może jeszcze będziesz miał zakaz zbliżania się.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 07:27

Dość mam takich idiotycznych pomówień na forum. Pani Urszulo, do prokuratury zgłoszenie i niech chamstwo płaci.

Jak teraz Patrzą w oczy  Zepsute Rutery i Latające Helikoptery

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 11:41

Podaj więcej.

Zaniemówili.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 12:41

Wszystko przed Tobą "odważniaku". Może jeszcze będziesz miał zakaz zbliżania się.

Czy to może być prawda że starzy znajomi z własnej woli przestali zbliżać się? A w urzędzie jej nawet nie znają?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych