Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

100 dni pana burmistrza

374 odpowiedzi w tym temacie

#321 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 13:21

przeciez jak tam sie wjezdza na stadion i widzi np co sie dzieje jesienia to wola o pomste do nieba, syf brud i bloto. Lepiej chyba zeby cos powstalo a nie straszylo.
A bindugi masz cale ho ho az do rzeki mozesz sie wybiegac po lesie, ta galeria w niczym Ci tam nie przeszkodzi

Zgadza się

#322 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 21:52

Najnowsza okładka gazety łapskiej pokazuje kto z kim trzyma albo kto komu służy............. ???

#323 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 06:57

Obejrzałem właśnie sesje i powiem krótko! To jest wstyd aby burmistrz w taki sposób i w takim tonie odzywał się do inwestora, który chce zainwestować 20 baniek! I jeszcze takie nieprofesjonalne zachowanie ze strony UM!!!!!! Ludzie co wy w tych głowach macie!! KIEŁBIE CHYBA!! Chyba ktoś ma problem z opanowaniem swoich emocji!!

#324 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 07:27

To nie żaden inwestor tylko sklepikarz. Mnie bardziej martwią jego dziwne znajomosci z niektórymi radnymi. Facet niby nie zna Łap i lokalnej polityki a tak dobrze wie co niektórzy radni robili. Moim zdaniem śmierdzi to na kilometr.

#325 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 07:55

To nie żaden inwestor tylko sklepikarz. Mnie bardziej martwią jego dziwne znajomosci z niektórymi radnymi. Facet niby nie zna Łap i lokalnej polityki a tak dobrze wie co niektórzy radni robili. Moim zdaniem śmierdzi to na kilometr.

To przykre ze radni bardziej dbają o rozwój miasta i potencjalnych inwestorów niż sam burmistrz i UM. Szukasz usprawiedliwienia? Wiadomo z jakiej kliki jesteś. W kampanii było mówione o czym innym.. a z gazety zrobił propagandę jak za komuny ale to przecież PIS ma takie zapędy !!!!!! Wszystko jasne.

#326 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 08:34

Najnowsza okładka gazety łapskiej pokazuje kto z kim trzyma albo kto komu służy............. ???

Czy to jest legalne?

#327 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 08:44

Też obejrzałem sesję. Równie żenujący jest Maciejewski zwracający się do Ulki pani burmistrz buhaha! A na dzień dobry na mieście nie odpowiada. Ale to ekipa!

#328 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 08:58

A czy nie jest zastanawiające, ze ten młody z Niezależnych tak strasznie naciska na galerię? śmierdzi to na kilometr. Wyczuć mozna interesy

#329 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 09:51

Też obejrzałem sesję. Równie żenujący jest Maciejewski zwracający się do Ulki pani burmistrz buhaha! A na dzień dobry na mieście nie odpowiada. Ale to ekipa!

Został zdominowany?

#330 ~Zastanawiające~

~Zastanawiające~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 10:28

A czy nie jest zastanawiające, ze ten młody z Niezależnych tak strasznie naciska na galerię? śmierdzi to na kilometr. Wyczuć mozna interesy

A czy nie zastanawiające jest blokowanie inwestycji przez burmistrza i UM??? Czyżby lobby lokalnych „biznesmenów”?? Czy przykaz z góry?? Całe szczęście niezależni są niezależnymi.

#331 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 10:39

Mnie to nie zastanawia bo Łapszo w kampanii wyborczej wyraźnie mówił ze będzie zabiegał o inwestorów i to robi. Burmistrz tez obiecywał inwestycje a po obejrzeniu sesji widać tylko niechęć to inwestora i brak opanowania.

#332 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 11:08

hahahha człowieku Pan Ł doskonale bedzie dbał o swoje interesy

#333 ~Robert M~

~Robert M~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 11:27

zmienił Ci sie punkt widzenia w zależności od punktu siedzenia hahah

#334 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 12:43

To NIECH na Kartce napisze jak zapomina to teoria Serce dla Łap

#335 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 12:46

Wcześniej miałem inne zdanie a teraz Jestem rozczarowany jacy są radni ?

#336 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 13:32

Wcześniej miałem inne zdanie a teraz Jestem rozczarowany jacy są radni ?

tez miałem inne ale zaczynaja mi imponować

#337 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 06:45

To żeśmy sobie burmistrza wybrali.. Łapiacy chcą chyba eutanazji dla tego miasta.

mieszkancy naszej gminy chca rozwoju, a tu stop, DK  sie nie buduje,moze juz pieniądze oddali?niestety cieżko to burmistrzowi idzie, chyba nie ma pomyslu, 

#338 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 07:59

mieszkancy naszej gminy chca rozwoju, a tu stop, DK  sie nie buduje,moze juz pieniądze oddali?niestety cieżko to burmistrzowi idzie, chyba nie ma pomyslu, 

I słusznie robi, bo domy takiej "kultury" nie powinny istnieć  :lol:

#339 ~adamas~

~adamas~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 09:59

Brakuje szczegółowego audytu w chwili przejęcia urzędu. Nie chodzi mi o wydawanie pieniędzy na audytora a o sprawozdanie ze stanu finansowego i organizacyjnego w chwili objęcia stanowiska. Jest to potrzebne żeby rozdzielić odpowiedzialność ciążącą na poprzedniczce od tego za co odpowiadać będzie obecny burmistrz.

Brakuje szczegółowego audytu w chwili przejęcia urzędu. Nie chodzi mi o wydawanie pieniędzy na audytora a o sprawozdanie ze stanu finansowego i organizacyjnego w chwili objęcia stanowiska. Jest to potrzebne żeby rozdzielić odpowiedzialność ciążącą na poprzedniczce od tego za co odpowiadać będzie obecny burmistrz.

...sporządzenie audytu to ryzyko...bo następca moze sporządzić tobie...

#340 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 10:08

Mnie to nie zastanawia bo Łapszo w kampanii wyborczej wyraźnie mówił ze będzie zabiegał o inwestorów i to robi. Burmistrz tez obiecywał inwestycje a po obejrzeniu sesji widać tylko niechęć to inwestora i brak opanowania.

Słabe to inwestycje/inwestorzy co Będą wykorzystywać pracowników za najniższe wynagrodzenie tak jak obecni drukarnia,Klew.n itd.a ta Bombka to co nie zaszkodziła i U.poleciała ze stołka itd.a D.K.i dyrektor P poleciał dyscyplinarnie.interesy pic i cis ,mops W.p.o i Co na to Prawo i Sprawiedliwość przed  wyborami ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych