Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

10899 odpowiedzi w tym temacie

#10881 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 10:46

polska język - trudna język .... kałmucki proletariacie

Cryo ucichł, bo produkuje się jego partner z roweru. Nie krytykuje go, bo by dostał po du...e hehe. Trójka pederastów zalewa strony porannego

#10882 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 10:49

Cryo ucichł, bo produkuje się jego partner z roweru. Nie krytykuje go, bo by dostał po du...e hehe. Trójka pederastów zalewa strony porannego

To są własnie pederaści. :angry:

#10883 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 11:23

Juz daj se siana wolaku, to jeszcze ciebie kręci? nie nudzi się? rozrywek suweren nie ma? nie umie wymyślić co ma robić? żenada jak i żenujący wyborcy jedynej słusznej :)

#10884 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 11:39

"... Zarzuty niegospodarności i prania pieniędzy postawiła prokuratura członkowi zarządu spółki Solaris Bus & Coach i jednemu z dyrektorów tej firmy. Obaj zostali zatrzymani w związku ze sprawą ustawiania przetargów na autobusy i trolejbusy ...
- Przedstawiono im zarzut popełnienia przestępstwa niegospodarności. Chodzi o wyrządzenie spółce znacznej szkody majątkowej przez osoby, które były zobowiązane do zajmowania się jej sprawami majątkowymi. Ten zarzut dotyczy wyprowadzenia około 1 mln euro ze spółki pod pozorem zapłaty za usługi konsultingowe dla firmy cypryjskiej i firmy chińskiej - poinformował.
Drugi zarzut dotyczy prania brudnych pieniędzy. - Chodzi o przelewanie pieniędzy pochodzących z przestępstwa przez rachunki szeregu podmiotów, które to środki ostatecznie miały zostać przetransferowane do Chin - powiedział prok. Pawlak.
Prokuratura nie wyklucza, że w sprawie postawione zostaną kolejne zarzuty.
..."

#10885 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 11:49

Juz daj se siana wolaku, to jeszcze ciebie kręci? nie nudzi się? rozrywek suweren nie ma? nie umie wymyślić co ma robić? żenada jak i żenujący wyborcy jedynej słusznej :)

Pedofil od spermy poucza. Ty sq...e dla ciebie nie ma miejsca wśród ludzi, wśród Polaków. Gnij dalej.

#10886 ~Cryo~

~Cryo~
  • Goście

Napisano wczoraj, 12:19

Wróciłem... Byłem u twojej matki miała tak Ciasna że się zlaczylismy... I trochę to trwało..

#10887 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 12:43

Wróciłem... Byłem u twojej matki miała tak Ciasna że się zlaczylismy... I trochę to trwało..

Lecz się pederasto. Czym ty zboku tu sie popisujesz? Pisałeś, że masz syna. Wiadomo, że juz Ktos powinien toba się zająć a własciwie dzieckiem. Może zboku i własne dziecko CRYU gwałcisz.

#10888 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 12:45

Pedofil od spermy poucza. Ty sq...e dla ciebie nie ma miejsca wśród ludzi, wśród Polaków. Gnij dalej.

O właśnie doskonale o sobie napisałaś, co prawda tylko kradniesz wyrażenia, ale wiadomo ze wolacy to złodzieje :)

#10889 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano wczoraj, 12:52

No cryo! Odpowiedź pierwsza klasa! Podziwiam! Z takim cv...No,ale kultura niekiedy stacza się do rowu...Wpadam od czasu do czasu na te forum,żeby za każdym razem stwierdzić że nic się nie zmienia...Jak na froncie zachodnim w pierwszej wojnie :blush:

#10890 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 13:09

No cryo! Odpowiedź pierwsza klasa! Podziwiam! Z takim cv...No,ale kultura niekiedy stacza się do rowu...Wpadam od czasu do czasu na te forum,żeby za każdym razem stwierdzić że nic się nie zmienia...Jak na froncie zachodnim w pierwszej wojnie :blush:

I takim sposobem potwierdził, że jest  wykolejonym psycholem, ale.....zaprzecza, że jest pederastą. Brak mu argumentów, to ujawnił swoje psychiczne zaburzenia. A ten zbok od spermy to faktycznie jest związany z Cryo.... :wacko: :D :D

#10891 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 13:20

I takim sposobem potwierdził, że jest  wykolejonym psycholem, ale.....zaprzecza, że jest pederastą. Brak mu argumentów, to ujawnił swoje psychiczne zaburzenia. A ten zbok od spermy to faktycznie jest związany z Cryo.... :wacko: :D :D

:( :ph34r: :D++

#10892 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 14:03

do lekarza suwerenie ,powiedz też  ze walczysz z siatką pederastów i pedofilów ,może zamknął cię na tydzień chociaż :)

#10893 ~kryo~

~kryo~
  • Goście

Napisano wczoraj, 14:39

cryo i Cryo - jeden i drugi-bo są to dwie różne osoby -robią z Was wała.

#10894 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 15:31

cryo i Cryo - jeden i drugi-bo są to dwie różne osoby -robią z Was wała.

Sami sa wałami, ktos wskazał ich jako pederastów i to by się zgadzało, znamy wpisy o tym świadczące

#10895 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 15:43

Doborowe towarzystwo tonie. "Do Nowoczesnej dołączył Jacek Protasiewicz"

#10896 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 15:53

Pedofile w wieku 40 - 66 lat gwałcili dziewczynkę.............I co z takim należałoby zrobić? wyciąć wszystko i 20 lat więzienia, a pederaści w wiezieniu dokonczyli by dzieło

#10897 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano wczoraj, 16:58

do lekarza suwerenie ,powiedz też  ze walczysz z siatką pederastów i pedofilów ,może zamknął cię na tydzień chociaż :)

Z nikim nie walczę.Po prostu czytam i się śmieję :D .Sam idź do lekarza leszczu,może cię "zamknął"-analfabeto :lol:

#10898 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano wczoraj, 20:01

Ok.Przyznam się,bo święta to czas pojednania.To ja podszywałem się pod Cryo.Było wesoło,ale niektórzy niesłusznie jemu a nie mi przypisywali zboczone skłonności.

#10899 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 20:59

Pedofile w wieku 40 - 66 lat gwałcili dziewczynkę.............I co z takim należałoby zrobić? wyciąć wszystko i 20 lat więzienia, a pederaści w wiezieniu dokonczyli by dzieło

Po świętach, bo nie będzie miał kto odprawiać pasterki.

#10900 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano wczoraj, 21:12

Ok.Przyznam się,bo święta to czas pojednania.To ja podszywałem się pod Cryo.Było wesoło,ale niektórzy niesłusznie jemu a nie mi przypisywali zboczone skłonności.

...napisał (prawdopodobnie cryo) podszywający się pod "x" - ale nie będę udowadniał,ze nie jestem wielbłądem... :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 21

0 użytkowników, 21 gości, 0 anonimowych