Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

34777 odpowiedzi w tym temacie

#34001 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 22:47

Akcję warto powtórzyć. Wtedy przyniosła częściowy sukces. Dziś opublikowano wykaz podniebnych wycieczek sołtysowej na obiadki u Edka, Żadnej ze 164 nie odbyła samolotem rejsowym, a zawsze wcześniej pędziły za nią dwie ekipy BORu z limuzynami.

Koszt jednej to blisko 100 000 zł zapłaconych z budżetu.

A na walkę z suszą chcą dostać kasę z Unii.

Jak dostaną, jeśli Morawiecki siedzi w Polsce, a jeszcze nie złożyli wniosku. Za Jurgiela też składali wnioski, ale takie, że ich wyśmieli albo urzędnicy unijni musieli je poprawiać. Teraz nikt w Unii nie chce z nimi gadać.

Szydłowa była premierem, choć nie spadłaby jej korona z głowy, gdyby tak jak Tusk i Borusewicz latała do domu rejsowymi samolotami, ale wtedy nie mogłaby podrzucać do domu Piotrowicza i Terleckiego.

Natomiast lotnicze wycieczki z rodzinką Karczewskiego i Kuchcińskiego to prawdziwy skandal, a każda z nich kosztuje ponad pół miliona zł. Po to kupili sobie luksusowe samoloty.

Dodatkowo zamiast mieszkać w sejmowych apartamentach wynajęli sobie królewskie wille. Nic dziwnego, że wydatki kancelarii Sejmu i Senatu w ciągu ostatnich trzech lat wzrosły ponad dziesięciokrotnie. Za to płacimy brakiem inwestycji dającej dobre miejsca pracy i całkowitym zastojem w budowie nowych dróg, mieszkań.

#34002 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 22:55

W oko.press artykuł o kolejnej aferze. Dworczyk przez 12 lat zapominał, że ma mieszkanie i je sprzedał. Naśladuje Morawieckiego z jego działka i Kaczyńskiego z wieżowcami. Na szczęście prokuratura w Wiedniu wezwała Kaczyńskiego na przesłuchanie i jeśli się nie stawi wyśle za Europejski Nakaz Aresztowania.

A Nowaka Tusk wyrzucił za jeden zegarek

źródło: oko.press/dworczyk-zatail-w-deklaracji-udzial-w-domu-i-zysk-ze-sprzedazy-willi/

#34003 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 23:01

Rozwija się też afera podkarpacka. Po dziwnej śmierci Kosteckiego i odmowie przeprowadzenia sekcji, kolejny świadek,który widział nagrania z Karczewskim usiłował popełnić samobójstwo.

wyborcza.pl/7,75398,25085328,afera-podkarpacka-tydzien-po-smierci-kosteckiego-probowal-powiesic.html

#34004 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 05:35

Jak dostaną, jeśli Morawiecki siedzi w Polsce, a jeszcze nie złożyli wniosku. Za Jurgiela też składali wnioski, ale takie, że ich wyśmieli albo urzędnicy unijni musieli je poprawiać. Teraz nikt w Unii nie chce z nimi gadać.

Szydłowa była premierem, choć nie spadłaby jej korona z głowy, gdyby tak jak Tusk i Borusewicz latała do domu rejsowymi samolotami, ale wtedy nie mogłaby podrzucać do domu Piotrowicza i Terleckiego.

Natomiast lotnicze wycieczki z rodzinką Karczewskiego i Kuchcińskiego to prawdziwy skandal, a każda z nich kosztuje ponad pół miliona zł. Po to kupili sobie luksusowe samoloty.

Dodatkowo zamiast mieszkać w sejmowych apartamentach wynajęli sobie królewskie wille. Nic dziwnego, że wydatki kancelarii Sejmu i Senatu w ciągu ostatnich trzech lat wzrosły ponad dziesięciokrotnie. Za to płacimy brakiem inwestycji dającej dobre miejsca pracy i całkowitym zastojem w budowie nowych dróg, mieszkań.

co za idiota z pustym łbem?

#34005 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 05:36

Rozwija się też afera podkarpacka. Po dziwnej śmierci Kosteckiego i odmowie przeprowadzenia sekcji, kolejny świadek,który widział nagrania z Karczewskim usiłował popełnić samobójstwo.

wyborcza.pl/7,75398,25085328,afera-podkarpacka-tydzien-po-smierci-kosteckiego-probowal-powiesic.html

aaaaaaaaaaaaa wyborcza? dla durnych gojów

#34006 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 05:42

Aż się zasmarkał pusty dzban i zapomniał o wycieczka Tuska do Peru z Żoną, Sawickiego z synem do Meksyku, J.ózefa Bąka do Chin, o podróży Kopacz pociągiem nad którym leciał samolot, nad czekaniem samolotu 14 godzin na Tuska, na loty po komórkę, Borsuka loty do Gdańska by wyprowadzić psa na spacer itd. O wynajmowanym mieszkaniu dla Komorowskiego na nasz koszt, bo swoje wynajął na zarobek itd. Oto widzicie przykład idioty, który zamiast głowy ma pusty dzban i skąd takie głąby się biorą? :D

#34007 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 09:33

Hartwich matka niepełnosprawnego Kuby, cwaniara, kt.óra zyje z ułomności syna, z pieniędzy które wpłacali Polacy na konto by pomóc. Nigdy nie pracowała, i stac ja było na apartament za 300 tys.zł, na wycieczki zagraniczne i krajowe i to wszystko za pieniądze współczuj.ących Polaków. Dziś drze znowu gębę, że dzieciom to nie należy się 500+, tylko dla jej syna i podobnych do niego....bardzo wdzięcna jest za wpłaty Polaków, to widać.

#34008 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 09:34

Hartwich matka niepełnosprawnego Kuby, cwaniara, kt.óra zyje z ułomności syna, z pieniędzy które wpłacali Polacy na konto by pomóc. Nigdy nie pracowała, i stac ja było na apartament za 300 tys.zł, na wycieczki zagraniczne i krajowe i to wszystko za pieniądze współczuj.ących Polaków. Dziś drze znowu gębę, że dzieciom to nie należy się 500+, tylko dla jej syna i podobnych do niego....bardzo wdzięcna jest za wpłaty Polaków, to widać.

#34009 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 10:20

To ta 'pani' żywa gotówkę, zywa gotówka'. I to ma byc posłanka?

#34010 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 11:15

100% badanych rolników nie chce powrotu PO. "Nigdy więcej PO".

Szacunek dla Rolników, bo mają rację.

#34011 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 11:22

' ja ich nigdy nie uznam za normalnych ludzi i przestrzegam

Was wszystkich, setki tysięcy ludzi zachoruje na syfilisa i

AIDS, i setki osób umrze.

''''Za pachnące dolary Sorosa geje i lesbije, pedofile  będą atakowac chrześcijan, szczególnie katolików...

Był terror bolszewicki, teraz jest terror tęczowy.... opłacany przez Żyda/ów.

WYCHODZĄC Z UKRYCIA WYNOSZA NA ŚWIATŁO DZIENNE

CHORE SKŁONNOŚCI, ZBRODNICZĄ IDEOLOGIĘ EUGENIKA.

Epatują swoim kalectwem, żądając dla własnej

nienormalności specjalnych przywilejów.

Bez  żadnego wstydu ukazują psychofizyczne defekty, i są niebezpieczni dla wszystkich ludzi.

BIAŁOSTOCZNIE UWAŻAJCIE NA DZIAŁANIA TRUSKOLASKIEGO I JEGO LUDZI Z PO.....

''''ZAJĘCIA O RÓWNYM TRAKTOWANIU''' W BIAŁYMSTOKU.

TRUSKOLASKI ZAPOWIADA ZAJĘCIA WPROWADZAJĄC TO CO CHCE ŻYD SOROROS I POLSCY PEDERAŚCI I PEDOFILE CZYLI PROMOCJĘ PEDOFILSTWA, GENDER, LGBT.......

I TO ZA NASZE PIENIĄDZE.

#34012 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 11:46

Dzieci w Pcimiu namalowaly mural z kolorowym kogutem:) lokalny ksiądz uznal to za promocję LGBT :) oto co wyprawiaja prawicowe portale i pisiaki z Polska:)

#34013 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 11:49

Po rządach pisu i ostatnich wydarzeniach zrozumialem:)
-jak i dlaczego doszło do rozbiorow
-jak z wielką ochotą i bez zadnej zachety Polacy ganiali i mordowali Zydow
-jak Polak jest nienawistny i glupi:)

#34014 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 12:27

Po rządach pisu i ostatnich wydarzeniach zrozumialem:)
-jak i dlaczego doszło do rozbiorow
-jak z wielką ochotą i bez zadnej zachety Polacy ganiali i mordowali Zydow
-jak Polak jest nienawistny i glupi:)

Żydzie jesteś podły, czas byś wyjechał z Polski jak ci tak tu zle. Wchłaniasz wiadomości z GWnej biedaku bezmózgowy. Żal mi ciebie. Nienawiść to twoja Zydzie domena. Żydzie sprowadzasz na polskiej ulice zboczeńców, bo nienawidzisz katolików, a więc czas, żebyś zszedł z tej polskiej ziemi na wieki.

#34015 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 12:29

co za idiota z pustym łbem?

Jarkacz zrobił premierem tego nieudacznika

Podajj źródło tych danych zamiast słuchać .zji

Sprawdź jakie dochody mają Pixie i Dixie. Ich "praca" kosztuje nas wiecej niż ukraińskie wydatki na nieletnią Ukrainkę.

100% badanych rolników nie chce powrotu PO. "Nigdy więcej PO".

Szacunek dla Rolników, bo mają rację.

Badania przeprowadzono w w twojej rodzinie?

Morawiecki, Jurgiel i Ardanowski nic nie załatwili w sprawie odszkodowań za ASF i klęskę suszy, a w nowej prespektywie unijnej dopłaty będą mniejsze o połowę. Jesli w ogóle będą, bo Unia może je odebrać za sądy.

#34016 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 12:34

Żydzie jesteś podły, czas byś wyjechał z Polski jak ci tak tu zle. Wchłaniasz wiadomości z GWnej biedaku bezmózgowy. Żal mi ciebie. Nienawiść to twoja Zydzie domena. Żydzie sprowadzasz na polskiej ulice zboczeńców, bo nienawidzisz katolików, a więc czas, żebyś zszedł z tej polskiej ziemi na wieki.

I oby szybko tak się stało.

#34017 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 13:03

Sprawdź jakie dochody mają Pixie i Dixie. Ich "praca" kosztuje nas wiecej niż ukraińskie wydatki na nieletnią Ukrainkę.

Morawiecki, Jurgiel i Ardanowski nic nie załatwili w sprawie odszkodowań za ASF i klęskę suszy, a w nowej prespektywie unijnej dopłaty będą mniejsze o połowę. Jesli w ogóle będą, bo Unia może je odebrać za sądy.

Przestępca , wykolejeniec wydaje opinie o porzadnych ludziach. Czytajacym to forum przypominam wpisy tego zboczeńca, powołujacego sie na bliskie kontakty z Truskolaskiego synem, posłem PO:

'''mam w dopie polaka papieża'''

'''''najadę twój dom koorwo i ciebie zajebie'''''

'''''jak przestaniesz dławić się sperma to wyliż mi rowa''''

'''zyebie . dopadnę ciebie''''

''''katabasy wsadzają w usta dzieci .y''''

i dziesiątki innych wpisów zboczeńca, którym powinna zając sie policja i prezydent Truskolaski.

DOKĄD TAKI BYDLAK BĘDZIE BEZKARNY???????????????????????

#34018 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 13:03

Przestępca , wykolejeniec wydaje opinie o porzadnych ludziach. Czytajacym to forum przypominam wpisy tego zboczeńca, powołujacego sie na bliskie kontakty z Truskolaskiego synem, posłem PO:

i dziesiątki innych wpisów zboczeńca, którym powinna zając sie policja i prezydent Truskolaski.

#34019 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 13:04

#34020 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 13:06

Za takie pisanie policja powinna go zatrzymać. Pisze to młodociany zboczeniec.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych