Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

34187 odpowiedzi w tym temacie

#26081 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 10:34

'TERAZ - NA WEZWANIE BOLSZEWICKICH POLITRUKÓW Z ZNP I TOTALNEJ OPOZYCJI Z PO - TE ZBOLSZEWIZOWANE STADA ODMÓŻDŻONYCH STALINOWSKICH MAŁP , UDAJĄCYCH NAUCZYCIELI, USIŁUJĄ DO KOŃCA ZNISZCZYĆ POLSKIE SZKOŁY I ZMARNOWAĆ ROK POLSKIM DZIECIOM"

#26082 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 11:40

'TERAZ - NA WEZWANIE BOLSZEWICKICH POLITRUKÓW Z ZNP I TOTALNEJ OPOZYCJI Z PO - TE ZBOLSZEWIZOWANE STADA ODMÓŻDŻONYCH STALINOWSKICH MAŁP , UDAJĄCYCH NAUCZYCIELI, USIŁUJĄ DO KOŃCA ZNISZCZYĆ POLSKIE SZKOŁY I ZMARNOWAĆ ROK POLSKIM DZIECIOM"

+++++++++++++++ :)

#26083 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 11:42

POLSCY NAUCZYCIELE nigdy, podkreślam nigdy by nie chcieli szkodzić uczonym przez siebie przez kilka lat dzieciom...

PO RAZ PIERWSZY W DZIEJACH POLSKI GRUPA CYNICZNYCH POLITYKIERÓW, SŁUŻĄCA INTERESOM NIEPOLSKIM WZIĘŁA MŁODZIEŻ JAKO ZAKŁADNIKÓW...SWOICH MRZONEK.

ZNP JEST ZBOLSZEWIZOWANĄ ORGANIZACJĄ POLITUKÓW I LEWACKICH DEGENERATÓW... A członkowie ZNP to są często zbolszewizowane stalinowskie małpy NIENAWIDZĄCE POLSKICH DZIECI.

I TYCH LUDZI - WŁAŚCIWYCH SPRAWCÓW KWIETNIOWEJ FARSY - NALEŻY PIĘTNOWAĆ Z IMIENIA I NAZWISKA.....

ONI NIE MOGĄ ZOSTAĆ BEZKARNI - SCHETYNA, BRONIARZ, TRZASKOWSKI, ZDANOWICZ, BUDKA, LAUBNER ORAZ TUZINY SAMORZĄDOWCÓW POSZUSTÓW.

ICH NALEŻY UKARAĆ PRZY WYBORCZEJ URNIE - W MAJU I LISTOPADZIE. INACZEJ ZNÓW SPRÓBUJĄ PONOWNIE Z INNA GRUPĄ ZAWODOWĄ...

ONI OD POCZĄTKU TRAKTOWALI NAUCZYCIELI JAKO ''''ARMATNIE MIĘSO''' I INTELIGENTNA CZĘŚĆ NAUCZYCIELI O TYM WIEDZIAŁA, A RESZTA DAŁA SIĘ NABRAĆ SZKODZĄC NAJBARDZIEJ SOBIE, I ROBIĄC Z DZIECI ZAKŁADNIKÓW. CI 'NAUCZYCIELE' MUSZĄ OPUŚCIĆ POLSKIE SZKOŁY.

100% PRAWDY!!!

#26084 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 11:59

wiedziałem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,  że ta ruska trollująca . , hejtujący polskich nauczycieli skoorwysyn zwany słusznie Psichoojem nie obchodzi katolickich świąt ..... gdy my spożywamy święconki , ten yebany degenerat hejtuje na całego .... 

#26085 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 12:00

Jest na forum gnuy przebrzydły
ktoś mu wsadził w doopę widły
to go swędzi i uwiera
i telepie go cholera
ta przypadłość to bolaczka
umysłowa mega sraczka
co dzień matoł brednie kisi
choć to ludziom całkiem wisi
wizje cięgiem go nachodzą
"ten jest łysy , stary , chory
ten bezzębny , ma bachory
ten na vacie się wzbogacił
ten to pedał , rentę stracił"
tak to Psichooj spędza życie
jak pysk świni w kłamstw korycie
brudny , pełen aur bagiennych
sra pod siebie , bryzga w innych
nieciekawe ma gnuy życie
szkoda gadać , wszak widzicie .....

#26086 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 12:23

wiedziałem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,  że ta ruska trollująca . , hejtujący polskich nauczycieli skoorwysyn zwany słusznie Psichoojem nie obchodzi katolickich świąt ..... gdy my spożywamy święconki , ten yebany degenerat hejtuje na całego .... 

zle wpłynąła święconka na ciebie wulgarny diable bolszewicki

#26087 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 12:25

Jasnowidz połknął święconkę i wylewa wulgaryzmy. Zaszkodziła tobie święconka, jak widać nie jesteś jej godny socjopato z łosic

#26088 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 12:27

I nic do tego nie trzeba dodawać. Bolszewickie kanalie będą wyć.

#26089 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 12:29

Nikt tak 'świątecznie' nie obchodzi świat jak ty, i tylko ty.Dno i muł :o :D

#26090 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 12:38

Nikt tak 'świątecznie' nie obchodzi świat jak ty, i tylko ty.Dno i muł :o :D

wiedziałem , po raz kolejny  !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,  że ta ruska trollująca glizda , hejtujący polskich nauczycieli skoorwysyn zwany słusznie Psichoojem nie obchodzi katolickich świąt ..... gdy my spożywamy święconki , ten yebany degenerat hejtuje na całego ..

#26091 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 12:42

gratulacje .... może sprzedamy Psichoojowi kał jako używaną żywność?

.... ciemny lud wszystko kupi ....

i znowu zrobiłeś z siebie idiotę , Psichooju ..... przysłowia wolskie " Gdzie Prezes nie może , tam Psichooja pośle" .....

po ulicach nie chodzę , bo po co? ..

Co znaczy być świrem, to widać po jego tekstach hahahahahaha

#26092 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 12:44

ty i święconka , ty i święta, a z mordy leje się syf

#26093 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 12:45

wiedziałem , po raz kolejny  !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,  że ta ruska trollująca glizda , hejtujący polskich nauczycieli skoorwysyn zwany słusznie Psichoojem nie obchodzi katolickich świąt ..... gdy my spożywamy święconki , ten yebany degenerat hejtuje na całego ..

Uaaaa ale świętujesz, na nic ta święconka dla takiego śmierdzącego pyska

#26094 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 12:48

i znowu zrobiłeś z siebie idiotę , Psichooju ..... przysłowia wolskie " Gdzie Prezes nie może , tam Psichooja pośle" .....

po ulicach nie chodzę , bo po co? ..

zboczeniec, pewnie i swój kał zjada, bo smród wali się mu po zjedzeniu święconki bleeee

#26095 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 12:52

Cryjo - co za durny nick, tak dziś świętuje, atakując takimi słowami, jak  przystało na bolszewicką wycieruchę. I po co taka kanalia ogłasza, że jest katolikiem?

#26096 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 12:56

Z ciebie idioto żaden katolik. Jesteś  wykolejeńcem i typowym bolszewikiem.

#26097 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 12:58

ty spożywasz? ty wydalasz swoim bolszewickim ryjem.... Współczuję rodzinie , że jest skazana na ciebie, no i to dziecko obok.

#26098 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 13:01

wiedziałem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,  że ta ruska trollująca . , hejtujący polskich nauczycieli skoorwysyn zwany słusznie Psichoojem nie obchodzi katolickich świąt ..... gdy my spożywamy święconki , ten yebany degenerat hejtuje na całego ....  wynaturzeniec cryo spożywał? jakim sposobem taka kanalia może spożywać? a innym podrzuca swój kał do jedzenia, i dalej jest na wolności....

i znowu zrobiłeś z siebie idiotę , Psichooju ..... przysłowia wolskie " Gdzie Prezes nie może , tam Psichooja pośle"

zboczeniec, pewnie i swój kał zjada, bo smród wali się mu po zjedzeniu święconki bleeee

#26099 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 13:03

ty i święconka , ty i święta, a z mordy leje się syf

dostałeś Psichooju prosto w kałmucką mordę to na co zasłużyłeś ...i nie święconki dla ciebie , bo ty jesteś gnuy niegodny

i wiedziałem , po raz kolejny  !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,  że ta ruska trollująca glizda , hejtujący polskich nauczycieli skoorwysyn zwany słusznie Psichoojem nie obchodzi katolickich świąt ..... gdy my spożywamy święconki , ten yebany degenerat hejtuje na całego ..

#26100 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 13:07

sam widzisz Psichooj ....jaki ty jesteś durnym prymitywnym matołem .... prdolona zakała rodzaju ludzkiego .... żałosne ścierwo z fekalnymi konfabulacjami

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 6

0 użytkowników, 6 gości, 0 anonimowych