Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

22956 odpowiedzi w tym temacie

#22941 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 19:51

tak czy siak skoorwiel jest chory...

Psichooj jest wielkim wałem
na forum bryzga tylko kałem I ZNOWU WE ŁBIE CRYO COŚ SIĘ POMIESZAŁO, ZAPOMNIAŁ CZUB ,ŻE SAM KAŁEM WŁASNYM TU BRYZGA, I Z KAŁU CHCE ROBIĆ JEDZENIE DLA PISOWCÓW...

szczuje i kłamie , kłamie i szczuje
bo przecież jest fekalnym Psichoojem... I SZCZUJE JAK PRZYSTAŁO NA SOCJOPATĘ

na forum bryzga tylko kałem
bo przecież jest fekalnym Psichoojem...

.... z goowna powstałeś i w goowno się obrócisz jak całe twoje hejtowanie .... I ZNOWU BĘDZIE CZUB SIĘ WYPIERAŁ, 'TO NIE JA CRYO, TO NIE MOJE'

no proszę ... niekumata bolszewicka koorewka w amoku ...... nie pora wessać kolacyjkę przed oglądaniem Rachonia? PONOĆ PEDERAŚCI UMIEJĄ DOOPAMI JEŚĆ. CRYJO JUŻ TO ZNA..... :angry:

człowieka co zrobił z siebie chodzącego chooja i umięśnionego paździocha ... KOLEJNEGO POLAKA PONIŻYŁ, CZUJE ZAZDROŚĆ DO TAKICH PRZYSTOJNYCH FACETÓW, BO SAM JEST Z WYGLĄDU TEŻ KALEKĄ

#22942 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 19:52

Będą wam zboczeńcom,LGBT odbierali "smak życia" kiszki stolcowej Rachonie,Kanie Tele wizje Republiki...

#22943 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 19:53

na forum bryzga tylko kałem I ZNOWU WE ŁBIE CRYO COŚ SIĘ POMIESZAŁO, ZAPOMNIAŁ CZUB ,ŻE SAM KAŁEM WŁASNYM TU BRYZGA, I Z KAŁU CHCE ROBIĆ JEDZENIE DLA PISOWCÓW...

.... z goowna powstałeś i w goowno się obrócisz jak całe twoje hejtowanie .... I ZNOWU BĘDZIE CZUB SIĘ WYPIERAŁ, 'TO NIE JA CRYO, TO NIE MOJE'

no proszę ... niekumata bolszewicka koorewka w amoku ...... nie pora wessać kolacyjkę przed oglądaniem Rachonia? PONOĆ PEDERAŚCI UMIEJĄ DOOPAMI JEŚĆ. CRYJO JUŻ TO ZNA..... :angry:

człowieka co zrobił z siebie chodzącego chooja i umięśnionego paździocha ... KOLEJNEGO POLAKA PONIŻYŁ, CZUJE ZAZDROŚĆ DO TAKICH PRZYSTOJNYCH FACETÓW, BO SAM JEST Z WYGLĄDU TEŻ KALEKĄ

CZY NIE MA NIKOGO KTO BY ZAJĄŁ SIĘ TYM CHORYM I NIEBEZPIECZNYM 'CRYO''?

#22944 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 19:55

Będą wam zboczeńcom,LGBT odbierali "smak życia" kiszki stolcowej Rachonie,Kanie Tele wizje Republiki...

#22945 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 19:56

a cryo czuwa, waruje  nie daje spokojnie łgać i

obsrywać forum............... OCZYWIŚCIE, DO OBSRYWANIA JESTEŚ TY WYNATURZEŃCU, CO WIDAĆ PONIŻEJ PSYCHOLU Z ZANIKAMI PAMIĘCI

TE TEKSTY NIE SA OBSRYWANIEM FORUM, BO PISZE JE CRYO I JEGO KOLEŚ ABSOLUTNY ZBOCZENIEC.

jak juz przestaniesz sie krztusić spermą :) kaczyńskiego to nie zapomnij wylizać mu rowa ,bo zawsze ma brudnego z rodzynami,konczę

Kogo? adwesarzy? jak smiesz ty k u r w o, jesteś odpadem a nie zadnym adwesarzem

gratulacje .... może sprzedamy Psichoojowi kał jako używaną żywność              ... Cryjo wynaturzeniec,może podrzucać własny kał innym ludziom

jak juz przestaniesz sie krztusić spermą :) kaczyńskiego to nie zapomnij wylizać mu rowa ,bo zawsze ma brudnego z rodzynami,konczę kretynko elo:

Zboczeńcy, wykolejeńcy i bandyci

#22946 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 19:56

#22947 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 19:59

człowieka co zrobił z siebie chodzącego chooja i umięśnionego paździocha ... KOLEJNEGO POLAKA PONIŻYŁ, BO SOCJOPACIE MOŻNA, ON TAK UWAŻA. CHODZI O PANA PUDZIANOWSKIEGO. BYŁ TEŻ RED. MICHAŁ RACHOŃ. PSYCHOPATA MA UCZULENIE NA PRZYSTOJNYCH I SILNYCH MĘŻCZYZN, BO SIĘGA IM TYLKO TO KOSTEK.

#22948 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 20:06

PODOBNY TYP DO TUTEJSZEGO 'CRYO', TEZ WIECZNIE SIEDZIAŁ W INTERNECIE, SZUKAŁ ZACZEPEK, PRWOKOWAŁ, WYZYWAŁ I........ PALMA ODBIŁA NOŻEM ZADZGAŁ ŻONĘ I DZIECKO

#22949 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 20:08

Faszyści autorytarni w UE właśnie zakazali FreeSpeech i wymusili kontrolę korporacyjną i biurokratyczną, przyjmując artykuł 13 dotyczący masowej cenzury. Orwell miał rację tylko 30 lat wcześniej. Chazar-Kibuc UE właśnie to udowodniła. 

#22950 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 20:17

Narodziny nowej ery będą również widoczne przy implozji syjonizmu, zgadza się wiele źródeł. Źródła Pentagonu twierdzą, że jeśli Izraelczycy ponownie wybiorą czczącego szatana masowego mordercę Benjamina Netanjahu na premiera, to nastąpi krótka, ostra kampania wojskowa w celu usunięcia zbrodniczych reżimów izraelskich i saudyjskich. Prawdopodobnym czynnikiem byłby ruch Rosji, Turcji, Iranu, Syrii, Iraku, Jordanii i Egiptu w celu przejęcia Wzgórz Golan, mówią źródła Pentagonu. Źródła dodają, że „nielegalne” uznanie suwerenności Izraela nad Wzgórzami Golan przez Trumpa „nie jest wspierane przez siły zbrojne USA i izoluje Izrael jeszcze bardziej dzięki masowej międzynarodowej opozycji ONZ, UE, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Egiptu, Rosji, Turcji, Iranu itd. ”

Źródła dodają, że Trump „gra marionetkę załatwiającą sprawy dla Izraela aż do pewnego dnia kiedy przestanie”. Sprawa Golan jest tylko „kolejnym gwoździem do trumny Syjonizmu”, kontynuują źródła. Zauważają, że syjonistyczna policja ds. opinii Southern Poverty Law Centre jest w rozsypce a politycy Partii Demokratycznej bojkotują spotkanie organizowane przez grupę lobbingową AIPAC (American Israel Public Affairs Committee). Bojkotują, ponieważ większość amerykańskich Żydów uświadamia sobie fakt, że to syjoniści byli naprawdę odpowiedzialni za Holokaust i odwracają się od nich.

#22951 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 20:18

#22952 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 20:18

a cryo czuwa, waruje  nie daje spokojnie łgać i

obsrywać forum............... OCZYWIŚCIE, DO OBSRYWANIA JESTEŚ TY WYNATURZEŃCU, CO WIDAĆ PONIŻEJ PSYCHOLU Z ZANIKAMI PAMIĘCI

TE TEKSTY NIE SA OBSRYWANIEM FORUM, BO PISZE JE CRYO I JEGO KOLEŚ ABSOLUTNY ZBOCZENIEC.

jak juz przestaniesz sie krztusić spermą :) kaczyńskiego to nie zapomnij wylizać mu rowa ,bo zawsze ma brudnego z rodzynami,konczę

Kogo? adwesarzy? jak smiesz ty k u r w o, jesteś odpadem a nie zadnym adwesarzem

gratulacje .... może sprzedamy Psichoojowi kał jako używaną żywność              ... Cryjo wynaturzeniec,może podrzucać własny kał innym ludziom

jak juz przestaniesz sie krztusić spermą :) kaczyńskiego to nie zapomnij wylizać mu rowa ,bo zawsze ma brudnego z rodzynami,konczę kretynko elo:

Zboczeńcy, wykolejeńcy i bandyci

#22953 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 20:20

Inne oznaki upadku Syjonizmu były również widoczne w zeszłym tygodniu podczas gdy „syjonistyczny darczyńca Bob Kraft może zostać zmuszony do sprzedania drużyny piłkarskiej Patriots, a Brown University staje się pierwszą szkołą z prestiżowej ósemki, w której studenci głosowali w 69% za pozbyciem się korporacji prowadzących interesy z Izraelem” zauważają źródła. Źródła Pentagonu mówią, że publikacja raportu Muellera uniewinniający Trumpa doprowadzi do odtajnienia FISA, opublikowania raportu Inspektora Generalnego Departamentu Sprawiedliwości, otwarcia aktów oskarżenia i trybunałów wojskowych. Słyszeliśmy to już wcześniej i uwierzymy w te trybunały kiedy rzeczywiście się wydarzą. Dobrym sposobem na rozpoczęcie byłoby aresztowanie Jareda Kushnera. Nie zapominajcie, że budynek Kushnera 666 Fifth Avenue był miejscem, w którym opracowywali mikroczipy „znaku bestii”, by wszczepiać je w ludzkie głowy. Istnieje wystarczająco dużo dowodów na to, że Kushner popełnił przestępstwo.

#22954 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 20:25

Były oficer operacyjny CIA Robert David Steele zauważa na tym froncie, że „książka Kushner, Inc. wywołała burzę artykułów medialnych skierowanych w stronę Jareda Kushnera, który idzie w ślady jego ojca, prosto do więzienia. Od korzystania z WhatsApp do komunikowania się ze światowymi liderami, omijania wszystkich oficjalnych protokołów i kanałów komunikacji, zdradzania zaufania prezydenta na wielu poziomach, łamania wielu przepisów dotyczących oszustw, podatków i nieruchomości Kushner zdaje się zmierzać w kierunku zwolnienia z Białego Domu i haniebnego końca. Jego żona – i córka prezydenta – została ujawniona jako próżna lalunia z poczuciem uprzywilejowania, która przeczy przekonaniom ”.

Oprócz usunięcia Kushnera ludzie pytają, dlaczego szeroko znani pedofile nie są łapani. Strona internetowa Qanon opublikował ostatnio wiele dowodów łączących znane osobistości wysokiego szczebla z Wyspą Pedofilską Jeffreya Epsteina. Ponieważ Trump był gościem na tej wyspie i jest teściem Kushnera, może sam zostać usunięty jeśli nie podejmie działań na tych frontach, podają źródła CIA.

#22955 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 20:34

Kryminalne dochodzenie w sprawie Boeinga dotyczące zdalnego porwania i rozbicia samolotów jest co najmniej znakiem, że pewne działania przeciwko kabałowi w Stanach Zjednoczonych już się rozpoczęły. Nawet pełniący obowiązki Sekretarza Obrony Patrick Shanahan jest pod nadzorem za jego zaangażowanie, mówią źródła Pentagonu.

times.com

Źródła podają, że to dochodzenie „doprowadzi do zbadania jego przepłaconego sprzętu wojskowego” i korupcji w Departamencie Obrony i kompleksie wojskowo-przemysłowym, a także korupcji rządu korporacyjnego i rządu amerykańskiego. Trwające publiczne ujawnianie przestępstw oligopoli z branży high-tech to kolejny znak. Najnowszym przykładem jest potwierdzenie, że firmy technologiczne nielegalnie i systematycznie używają telefonów komórkowych do podsłuchiwania ludzi w celach komercyjnych i innych. Jeśli w to nie wierzycie spróbujcie porozmawiać o produktach, które zamierzacie kupić a następnie zobaczcie jakie reklamy pojawią się przy następnym surfowaniu po Internecie.

the sun uk

Oczywiście syjoniści nie poddadzą się bez walki. Na przykład firmy high-tech starają się uzyskać chińską ochronę w zamian za transfer technologii do Chin. Częściowo wiąże się to z obietnicami zapewnienia Chińczykom pełnego opanowania populacji świata dzięki technologii kontroli umysłu 5G, podają źródła Pentagonu. Pentagon dokłada wszelkich starań aby to powstrzymać, dodają. Pobieżne potwierdzenie tego można zobaczyć tutaj:

defensenews.com/smr/cultural-clash/2019/03/21/dunford-to-meet-with-google-for-debate-on-chinese-ties/

#22956 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 20:39

Syjoniści będą również starali się używać grafiki komputerowej do rozpowszechniania dezinformacji i propagandy.

Zjednoczone Królestwo, na przykład, przygotowuje się na burzliwy, ciężki Brexit z planami ewakuacji swoich przywódców do bunkrów, mówią źródła MI6. Wojsko brytyjskie przygotowuje się do przejęcia logistyki, takiej jak dostawy żywności i paliwa w przypadku zamknięcia komputerów systemu finansowego (bankomaty itp.).

news.sky.com

theguardian.com

#22957 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 22:08

deparchator działa

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych