Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

10900 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 10:15

szkoda ze sa bezlitosni dla billboardow a nie dla PiSu - to nie billboardy wziely miliony zeta tylko ci co krzyczeli zeby nie krasc

#2 ~On~

~On~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 10:35

Rzygać się chce już od tej polityki. Szczekają na siebie jak psy, zamiast wziąć się za dobro kraju. Telewizji nie włączysz, bo idą jakieś wiadomości na każdym kanale i tylko słyszysz jacy to źli są konkurenci. Nasze pieniądze i podatki idą na ich kampanie, tymczasem ich kampanie to obrzucanie siebie nawzajem kto i co robi źle. To może propozycja od ludu - weźcie się k@#!a do roboty, pogódźcie się i zamiast wyciągać tylko pieniądze zacznijcie je dla kraju pozyskiwać! Podzieliliście Polskę na jakieś zasrane strefy PO i PIS, które są tylko w Waszych głowach i zamiast pomagać - szkodzicie wszystkim. To ludzie walczyli o ten kraj, ginęli i oddawali życie w imię ojczyzny. A Wy jak ostatnie pazerne śmieci zamiast być patriotami sprzedajecie nas za granicę i nie robicie nic, aby chociaż pokazać, że jesteście POLAKAMI!

#3 ~dziewczyna~

~dziewczyna~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 10:36

PO poszukuje znów baranów do strzyżenia. Sporo jednak jest jeszcze baranów, którzy jakos nie zauwazyli, że PO przez 8 lat zdewastowała Polske i okradła Polaków. Rąbneli nasze skladki z OFE 200 mld zł, a szef TK Rzeplinski powiedział, ze 'to nie sa wasze Polacy pieniadze'. Wyrzucali Polaków na bruk, katowali, znęcali się nad staszymi ludzmi, znęcali sie nad kibicami, policja biła kluczami po jądrach, ale baran dalej chce aby rzadziła krwiozercza,przestecza PO. Baran nawet nie zauważył, że z Polski zrobili kraj istniejacy teoretycznie. Baranom podobała sie wesoły prezydent Komorowski co po krzesłach w japońskim parlamencie chodził, a świat dziwił się, ze Polacy kogos takiego wybrali na prezydenta itd.itd. Barany glosujcie na PO bedziecie gołodupcami i bedziecie pracowac do 70 tki na luksusy szemranych POliyków i ich kolesi, dzieci wam też zabiora, bo nimi zahandluja i oddadza w łapy kolesiów zboczonych, i znów zamęczone jak tą dwójke maluchów, na smierć. Barany głosujcie na PO

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 10:39

szkoda ze sa bezlitosni dla billboardow a nie dla PiSu - to nie billboardy wziely miliony zeta tylko ci co krzyczeli zeby nie krasc

i znowy dałeś sie nabrac dla POławiaczy hahahaha. To PO nas okradało, rąbneli nasze składki na OFE - 200 mld zł, ale ty znów nic nie wiedziałes, każą pluc na PiS to plujesz i co ty masz za życie fuuuu, takie bezrozumne. Schowaj się bo mi wstyd za ciebie

#5 ~Andre~

~Andre~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 10:46

Co jak co, ale odkąd rządzi Pis żyje się ogólnie dużo lepiej, znacznie wzrosły wynagrodzenia, znika szara strefa, nie widać już tyle ubóstwa i biedy. Ludzie są uśmiechnięci i życzliwsi wobec innych. Żeby nie było, jestem ateistą, inżynierem, lubię sex i dobrą zabawę. Jednak to prawda że świnie oderwane od koryta mocno kwiczą...

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 10:47

PO poszukuje znów baranów do strzyżenia. Sporo jednak jest jeszcze baranów, którzy jakos nie zauwazyli, że PO przez 8 lat zdewastowała Polske i okradła Polaków. Rąbneli nasze skladki z OFE 200 mld zł, a szef TK Rzeplinski powiedział, ze 'to nie sa wasze Polacy pieniadze'. Wyrzucali Polaków na bruk, katowali, znęcali się nad staszymi ludzmi, znęcali sie nad kibicami, policja biła kluczami po jądrach, ale baran dalej chce aby rzadziła krwiozercza,przestecza PO. Baran nawet nie zauważył, że z Polski zrobili kraj istniejacy teoretycznie. Baranom podobała sie wesoły prezydent Komorowski co po krzesłach w japońskim parlamencie chodził, a świat dziwił się, ze Polacy kogos takiego wybrali na prezydenta itd.itd. Barany glosujcie na PO bedziecie gołodupcami i bedziecie pracowac do 70 tki na luksusy szemranych POliyków i ich kolesi, dzieci wam też zabiora, bo nimi zahandluja i oddadza w łapy kolesiów zboczonych, i znów zamęczone jak tą dwójke maluchów, na smierć. Barany głosujcie na PO

STOP DOPALACZOM!!! nie zabieraj głosu w sprawach o których nie masz żadnej wiedzy.

#7 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 10:47

Autorzy liczą na tępotę odbiorców. Infantylny przekaz nas obraża. Od kogo wziął to już nie wiemy. Ważne że nie ukradł bo taką kwotę to by ktoś zgłosił. Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi, jaka jest prawda ale odetchnąłem z ulgą gdy się dowiedziałem że budżet Państwa liczony jest w dziesiątkach miliardów. 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 10:51

Co jak co, ale odkąd rządzi Pis żyje się ogólnie dużo lepiej, znacznie wzrosły wynagrodzenia, znika szara strefa, nie widać już tyle ubóstwa i biedy. Ludzie są uśmiechnięci i życzliwsi wobec innych. Żeby nie było, jestem ateistą, inżynierem, lubię sex i dobrą zabawę. Jednak to prawda że świnie oderwane od koryta mocno kwiczą...

Owszem, żyje się lepiej - ale nie w Polsce. Jeszcze żadna władza nie dzieliła tak społeczeństwa jak pisdzielce.

#9 ~bol~

~bol~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 10:53

Bilbord o treści prawdziwej : "Przez 8 lat nakradli Miliardy. Wszystko tańsze niż za rządów PO wspólnie z PSL."

#10 ~wisa~

~wisa~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 10:56

Owszem, żyje się lepiej - ale nie w Polsce. Jeszcze żadna władza nie dzieliła tak społeczeństwa jak pisdzielce.

Mylisz się. PO-PSL- ce  dzieliło Polaków ...NA BIEDNYCH i bogatych !

#11 ~Andre~

~Andre~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 10:59

W Polsce Polsce gościu. Jestem obiektywnym człowiekiem mam gdzieś te polityczne wojny, ale widzę i czuje że jest o niebo lepiej niż za PO. Stan konta nie kłamie. ;)

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 10:59

Autorzy liczą na tępotę odbiorców. Infantylny przekaz nas obraża. Od kogo wziął to już nie wiemy. Ważne że nie ukradł bo taką kwotę to by ktoś zgłosił. Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi, jaka jest prawda ale odetchnąłem z ulgą gdy się dowiedziałem że budżet Państwa liczony jest w dziesiątkach miliardów.

O swojej tępocie świadczysz swoim postem - od denominacji, a więc przeszło 20 lat budżet jest liczony w dziesiątkach miliardów.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 11:02

W Polsce Polsce gościu. Jestem obiektywnym człowiekiem mam gdzieś te polityczne wojny, ale widzę i czuje że jest o niebo lepiej niż za PO. Stan konta nie kłamie. ;)

Wszystkim z "dojnej zmiany", "pisiewiczom" jest o niebo lepiej - bilbordy nie kłamią. Inflacja też robi różnicę.

#14 ~On~

~On~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 11:16

Teraz nie ma już na kogo głosować. Nie chcesz PO, ale wierzysz w PiS? 500+ kosztujące każdego z nas o wiele więcej? Cuda niestworzone i obietnice pieniędzy? ONI nam nic nie dają, bo nie mają z czego! Ludzie, obudźcie się w końcu. Wszystko, co tak chętnie rozdają, już znajduje się w Waszych kieszeniach. Oni tylko to zabierają i dzielą - większość sobie, reszta wygłodniałemu i rządnemu ludowi...

#15 ~bora~

~bora~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 11:16

Wszystkim z "dojnej zmiany", "pisiewiczom" jest o niebo lepiej - bilbordy nie kłamią. Inflacja też robi różnicę.

Durny i uPO (a) rty w głuPOcie. A Kurier to propaguje.

#16 ~Andre Dupa~

~Andre Dupa~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 11:17

buhahhahaha, troll jak nic

#17 ~On~

~On~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 11:19

Porozmawiamy za kilka lat, kiedy w końcu ludzie otworzą oczy i zobaczą, że to "lepiej" nie wzięło się znikąd. Na każde polityczne zagrywki pieniądze pochodzą z naszych kieszeni. Ludzie dojeni są z pieniędzy na każdy kroku. Podatki, ZUS, US... Kupiłeś coś - no to podatek od wzbogacenia. Sprzedałeś - no to podatek. Żyjesz - też podatek...

Fajnie jest mówić, że ludzie mają więcej. I faktycznie mają. Ale każdy kredyt kiedyś trzeba spłacać...

#18 ~Polka~

~Polka~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 11:28

bo PiS nie okradał nas i nie okrada, każde państwo płaci na swoje dzieci, i wreszcie mamy to w Polsce. Polska juz nie jest krajem istniejacym teoretycznie. A świnie oderwane od koryta i złodzieje róznej masci wyją, ryczą, niech się zaryczą. Obrzydliwe typy którym w slepie kłuje to, że polskie dzieci dostaja pieniadze, widać ich i Tu fuuu, wyja też potomki UBeckie i eSBeckie, bo dziadek stracił kosmiczna emeryture i nie dzieli sie z wnuczkiem, wyją komuchy zasiadajace w wymiarze sprawiedliwości, wyją złodzieje kamienic, mieszkań itd.

#19 ~dziewczyna~

~dziewczyna~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 11:30

zabuhaj sie pajacu, tyle tylko potrafisz, żałosny jestes

#20 ~Andre~

~Andre~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 11:32

Nie jestem wyborcą Pisu, ale może zostanę jak tak dalej będzie...Ps. Nie lubię kościoła, lubię kobiety, zabawy itp. Politechnikę również mam ukończoną. ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 16

0 użytkowników, 16 gości, 0 anonimowych